Akit yazarı: Bu ülke Cumhurbaşkanı'nın çiftliği değil, ak parti İle Feto masa altından el mi sıkışıyor ?

1345 izlenme10 Ekim 2018
Reklamlar
Akit yazarı bir radyo programına katılarak şunları söyledi:

AK Parti'nin başkanlık sisteminin beklentilere cevap vereceğini bekliyoruz ama tam tersiyle karşı karşıyayız. Atamalarda nerdeyse özellikle fetö iltisaklı olanlar tercih ediliyor." dedi.

'AK PARTİ İLE FETÖ MASA ALTINDAN EL Mİ SIKIŞIYOR'

"Bu davranışların AK Parti'yi yıprattığını, adeta ana direklerini sarstığını söylüyorum." diyen Veren, şu çarpıcı ifadeleri de kullandı:

"Hatta 'AK Parti ile FETÖ masa altından el mi sıkışıyor?' diyenler var. Ben de bunu söylüyorum, yazdım. Çünkü dost acı söyler. Bu ülke Cumhurbaşkanı'nın çiftliği değil. Biz direkten döndük. 15 Temmuz'u yaşadık. Ülkemiz az kalsın batacaktı. Bizim ikinci defa hata yapma lüksümüz yok."

'GÜLEN'LE İLİŞKİSİ 20 YILDIR DEVAM EDEN BİRİNİN 17-25 ARALIK'TAN SONRA TEMİZ OLDUĞUNU SÖYLEYEMEYİZ'

AK Parti'nin 17 — 25 Aralık'tan sonra FETÖ'yle ilişiğin kesilmesinin bir milat olarak değerlendirmesine de değinen Veren, "17-25 bana göre çizgiyle çizilmiş bir milat değil. Gülen'le ilişkisi 20 yıldır devam eden birinin 17-25'ten sonra tertemiz olduğunu söyleyemeyiz." dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aday gösterilmeyen Oktay Vural'dan ilk açıklama Binali Yıldırım: Seçim kampanyalarında söylenenle gerçekler her zaman birbirini tutmaz Sokak ortasında kadına şiddet uygulayan adamı EVİRE ÇEVİRE DÖVDÜLER! Havalimanı emekçisi: Gece uyurken kapımızı kırdılar, bugün işe çıkmamızı istiyorlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Akepe'li trol önce Fetoya övgüler dizdi ardından Bizim gücümüz Kemalist terör örgütüne de yeter' dedi