Akit yazarı: Bu ülke Cumhurbaşkanı'nın çiftliği değil, ak parti İle Feto masa altından el mi sıkışıyor ?

1332 izlenme10 Ekim 2018
Reklamlar
Akit yazarı bir radyo programına katılarak şunları söyledi:

AK Parti'nin başkanlık sisteminin beklentilere cevap vereceğini bekliyoruz ama tam tersiyle karşı karşıyayız. Atamalarda nerdeyse özellikle fetö iltisaklı olanlar tercih ediliyor." dedi.

'AK PARTİ İLE FETÖ MASA ALTINDAN EL Mİ SIKIŞIYOR'

"Bu davranışların AK Parti'yi yıprattığını, adeta ana direklerini sarstığını söylüyorum." diyen Veren, şu çarpıcı ifadeleri de kullandı:

"Hatta 'AK Parti ile FETÖ masa altından el mi sıkışıyor?' diyenler var. Ben de bunu söylüyorum, yazdım. Çünkü dost acı söyler. Bu ülke Cumhurbaşkanı'nın çiftliği değil. Biz direkten döndük. 15 Temmuz'u yaşadık. Ülkemiz az kalsın batacaktı. Bizim ikinci defa hata yapma lüksümüz yok."

'GÜLEN'LE İLİŞKİSİ 20 YILDIR DEVAM EDEN BİRİNİN 17-25 ARALIK'TAN SONRA TEMİZ OLDUĞUNU SÖYLEYEMEYİZ'

AK Parti'nin 17 — 25 Aralık'tan sonra FETÖ'yle ilişiğin kesilmesinin bir milat olarak değerlendirmesine de değinen Veren, "17-25 bana göre çizgiyle çizilmiş bir milat değil. Gülen'le ilişkisi 20 yıldır devam eden birinin 17-25'ten sonra tertemiz olduğunu söyleyemeyiz." dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Chp'li vekil Veli Ağbaba'dan akepe'lileri ve erdoğan'ı çıldırtacak video "Yarın seçim olsa hangi partiye oy verdiniz?" sorusuna bakın ne cevap verdi Kimi Cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz ? sorusuna verdiği cevap izlenme rekorları kırıyor Anıtkabir'de buluşan askeri öğrencilere gözaltı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sokak ortasında kadına şiddet uygulayan adamı EVİRE ÇEVİRE DÖVDÜLER!