Akit yazarı: Bu ülke Cumhurbaşkanı'nın çiftliği değil, ak parti İle Feto masa altından el mi sıkışıyor ?

1514 izlenme10 Ekim 2018
Reklamlar
Akit yazarı bir radyo programına katılarak şunları söyledi:

AK Parti'nin başkanlık sisteminin beklentilere cevap vereceğini bekliyoruz ama tam tersiyle karşı karşıyayız. Atamalarda nerdeyse özellikle fetö iltisaklı olanlar tercih ediliyor." dedi.

'AK PARTİ İLE FETÖ MASA ALTINDAN EL Mİ SIKIŞIYOR'

"Bu davranışların AK Parti'yi yıprattığını, adeta ana direklerini sarstığını söylüyorum." diyen Veren, şu çarpıcı ifadeleri de kullandı:

"Hatta 'AK Parti ile FETÖ masa altından el mi sıkışıyor?' diyenler var. Ben de bunu söylüyorum, yazdım. Çünkü dost acı söyler. Bu ülke Cumhurbaşkanı'nın çiftliği değil. Biz direkten döndük. 15 Temmuz'u yaşadık. Ülkemiz az kalsın batacaktı. Bizim ikinci defa hata yapma lüksümüz yok."

'GÜLEN'LE İLİŞKİSİ 20 YILDIR DEVAM EDEN BİRİNİN 17-25 ARALIK'TAN SONRA TEMİZ OLDUĞUNU SÖYLEYEMEYİZ'

AK Parti'nin 17 — 25 Aralık'tan sonra FETÖ'yle ilişiğin kesilmesinin bir milat olarak değerlendirmesine de değinen Veren, "17-25 bana göre çizgiyle çizilmiş bir milat değil. Gülen'le ilişkisi 20 yıldır devam eden birinin 17-25'ten sonra tertemiz olduğunu söyleyemeyiz." dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 parti seçim güvenliği için ittifak yaparken fatih portakal sandık uyarısı yaptı Canlı yayında büyük tartışma. Yandaş gazeteci Chp Hakkında iftiralar atınca Tuncay Özkan yayına bağlandı '' Neden fakiriz ? '' diye soruyorsanız , Erdoğan cevabını yıllar öncesinden veriyor CHP Genel Merkezi: Kurultay için yeterli sayıya ulaşılamadı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'Evde yapılan biradan vergi alınsın' diyen Efes'in patronundan yeni açıklama