AKP'NİN MEDYA ANLAYIŞI SUNUCU'YU GÜLÜMSETTİ. İŞTE O ANLAR!

1023 izlenme07 Nisan 2018
Reklamlar
AKP kurmayı Cevdet Yılmaz, katıldığı canlı yayın programında Türkiye'deki 'basın özgürlüğü' konusunda ilginç tespitlerde bulundu. Yılmaz'ın "Medyada tekelleşme bitti. Artık çok sesli bir medya var. Geçmişe göre çok sesli bir Türkiye var." sözleri sunucuyu gülümsetti. İşte o anlar...

AKP Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, dün akşam CNN Türk’te ekrana gelen ‘Ne Oluyor?’ programına konuk oldu. Gazeteci Şirin Payzın’ın sunduğu programda gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Yılmaz, özellikle Türkiye’deki ‘basın özgürlüğü’ konusunda çarpıcı tespitlerde bulundu.

ŞİRİN PAYZIN ‘GÜLÜMSEYEREK’ SORDU
“Medyada tekelleşme bitti. Artık çok sesli bir medya var. Geçmişe göre çok sesli bir Türkiye var.” diyen Cevdet Yılmaz, sunucu Şirin Payzın’ın gülümseyerek “Bugün itibariyle hâlâ medyada çok seslilik olduğunu söyleyebiliyor musunuz?” sorusuna ise “Kesinlikle söylüyorum. Geçmişe göre çok sesli bir Türkiye var.” diye yanıt verdi.

Yılmaz’ın basın özgürlüğü yorumu yaptığı esnada Şirin Payzın’ın ‘gülümsemesi’ de sosyal medyada geniş yankı buldu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP VE İYİ PARTİ'DEN B PLANI Yıldırım: "Bu dünyada en büyük büyüme oranını gerçekleştiren ülke Türkiye" SON DAKİKA! MUHALEFETTE 4'LÜ İTTİFAK MHP'DE 6 MİLLETVEKİLİ İMZA VERMEDİ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
"Erken seçimlerle idare edilen bir ülkede istikrarı bulamazsınız" demişti