Siyaset
23 Nisan 2018 ( 2494 izlenme )
Reklamlar

Akşener'den flaş açıklama

İYİ Parti Lideri Meral Akşener CHP’li 15 milletvekilinin partilerine geçmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Meral Akşener, “Kemal Kılıçdaroğlu’nun tavrı her türlü takdirin üzerinde, demokrasi tarihinde övgü ile yerini alacaktır” açıklamasını yaptı. Akşener AKP’yi kastederek “Hileler tasarlayarak, bu güzel ülkemiz ve güzel insanlarımızın iradesini çarpıtmaya çalıştılar” dedi.


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “CHP ve değerli Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortaya koyduğu tavır her türlü takdirin üzerindedir” dedi.


“TARİHİ BİR DEMOKRATİK TAVIRDIR”

CHP’li heyetin ziyaret sonrası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yazılı bir açıklama yaptı. Akşener’in açıklaması şöyle:

“İYİ Parti’yi seçimlere sokmama teşebbüsü, demokrasiye saldırıdır. Ülkeyi korkutarak yönetmeye çalışanlar, bir büyük tuzak hazırlığı içerisine girdiler. Hileler tasarlayarak, bu güzel ülkemiz ve güzel insanlarımızın iradesini çarpıtmaya çalıştılar” diyen Akşener, şöyle konuştu: “Hukukun ve millet iradesinin önünde konan bu engelin aşılmasında, CHP ve değerli Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortaya koyduğu tavır her türlü takdirin üzerindedir. Tarihi bir demokratik tavırdır. Siyasi demokrasi tarihimizde övgüyle yerini alacaktır.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BİNALİ YILDIRIM'IN MECLİSİ KAHKAHALARA BOĞAN O GÖRÜNTÜLERİ Kılıçdaroğlu:"Siyasilerin Suriye'de ve Ortadoğu'da yaptıkları hataları ordu düzeltmeye çalışıyor. Mehmetçik canını vererek." "Erken seçimlerle idare edilen bir ülkede istikrarı bulamazsınız" demişti YILMAZ ÖZDİL ERKEN SEÇİM İLE İLGİLİ HALK ARENASINDA BAKIN NELER SÖYLEDİ