Anasayfa
18 Mart 2018 ( 2010 izlenme )
Reklamlar

Akşener elindeki son anketi açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, son yapılan ankete göre İYİ Parti'nin yüzde 16 sabit seçmeni olduğunu söyledi. Akşener, "Bunun yanı sıra ‘oy verebilirim ve kararsızım' diyenler var. Kararsızların da dağıtılması ile birlikte bu rakam % 22'yi buluyor" dedi.


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bilkent Üniversitesinde öğrencilerle buluştu.

Soru cevap kısmında öğrencilerin sorularını yanıtlayan Meral Akşener “Anket yaptırıyor musunuz?” şeklinde gelen soruya “Düzenli olarak anket yaptırıyoruz. Abonesi olduğumuz araştırma şirketleri var. Anketler yol gösteriyor. 


Son yapılan çalışmaya göre sabit seçmenimiz yüzde 16 olmuş durumda. Yüzde 16'lık bir seçmen kitlesi bizler için, kesinlikle oy vereceğini belirtiyor. 

Bunun yanı sıra ‘oy verebilirim ve kararsızım' diyenler var. Kararsızların da dağıtılması ile birlikte bu rakam % 22'yi buluyor. Fakat son dönemde anketlerde çok ilginç bir durum yaşanıyor. Türkiye genelinde çok yüksek bir oranda seçmen kitlesi ‘hangi partiye oy vereceksiniz?' sorusuna ‘cevap vermiyorum' diyor” diyerek yanıtladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Peker'den Yine Olay Yaratacak Açıklamalar. Akp'li içişleri bakanının Gizli kasası olduğunu iddia ettiği kişiyi de açıkladı. Meral Akşener: Bahçeli var huzur yok, Erdoğan var istikrar yok. Bu modelden ülkeye hayır gelir mi? Orhan gencebay, Tayyip'in Olağanüstü görevleri yapmak için doğduğuna inanıyormuş Skandal. Müezzin kadın soyunma kabininde video çekerken yakalandı