Bursa’da İyi Parti standına taş, sopa ve sandalyelerle saldırdılar: Altı yaralı

1113 izlenme03 Haziran 2018
Reklamlar
Bursa’da AKP’liler İyi Parti standına taş, sopa ve sandalyelerle saldırdı: Altı yaralı

Bursa’nın merkez Yıldırım ilçesindeki Emirsultan Meydanı’nda seçim standı kuran İyi Partililer ile MHP’liler arasında iki günden bu yana süren gerilim, dün (2 Haziran) akşam saatlerinde saldırıya dönüştü.

akepe’nin yan kuruluşlarından olan İlk Oy Hareketi Platformu üyeleri taş, sopa ve sandalyelerle İyi Partililere saldırdı. Saldırıda altı kişi yaralandı.


Polis, saldırıyı ancak havaya ateş açarak durdururken, İyi Parti İl Başkanlığı ise tüm uyarılarına karşın tedbir almayan ve saldırıya seyirci kalan emniyete tepki gösterdi:

Yapılan açıklama şöyle: Dün yapılan saldırı sonrasında bugün yapacağımız basın toplantısında da belirtmemize rağmen bu tür alanlarda emniyet kuvvetlerinin gerekli kontrolleri yapmayıp, tedbirleri almadığı ve olaylara müdahale etmekte yavaş davrandığı da ayrı bir hukuksuzluk olarak görülmektedir. Seçimlerin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçmesi için tüm yetkilileri tarafsız bir şekilde göreve davet ediyoruz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Özelleştirilen Erzurum şeker fabrikasında taşeron işçilerin işine son verildi. Erdoğan konuştu: Çalışmadan zengin olanlar, başkalarının sırtına binerek yükselenler yok mu? Kerameti kendinden menkul şahıs “Beni en çok sevenler şelalenin altına girecek'' dedi ve Rezalet ötesi. 30 Ağustos'da bile Samsun havalimanında 15 Temmuz propagandası yaptılar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Belediye otobüsünde , etek giyen kızı şoföre şikayet eden adama vatandaşlar bakın nasıl tepki verdi ..