Bursa’da İyi Parti standına taş, sopa ve sandalyelerle saldırdılar: Altı yaralı

1094 izlenme03 Haziran 2018
Reklamlar
Bursa’da AKP’liler İyi Parti standına taş, sopa ve sandalyelerle saldırdı: Altı yaralı

Bursa’nın merkez Yıldırım ilçesindeki Emirsultan Meydanı’nda seçim standı kuran İyi Partililer ile MHP’liler arasında iki günden bu yana süren gerilim, dün (2 Haziran) akşam saatlerinde saldırıya dönüştü.

akepe’nin yan kuruluşlarından olan İlk Oy Hareketi Platformu üyeleri taş, sopa ve sandalyelerle İyi Partililere saldırdı. Saldırıda altı kişi yaralandı.


Polis, saldırıyı ancak havaya ateş açarak durdururken, İyi Parti İl Başkanlığı ise tüm uyarılarına karşın tedbir almayan ve saldırıya seyirci kalan emniyete tepki gösterdi:

Yapılan açıklama şöyle: Dün yapılan saldırı sonrasında bugün yapacağımız basın toplantısında da belirtmemize rağmen bu tür alanlarda emniyet kuvvetlerinin gerekli kontrolleri yapmayıp, tedbirleri almadığı ve olaylara müdahale etmekte yavaş davrandığı da ayrı bir hukuksuzluk olarak görülmektedir. Seçimlerin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçmesi için tüm yetkilileri tarafsız bir şekilde göreve davet ediyoruz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Parasını çekemeyince Atm'yi kırdı Sosyal medyada son günlerin en çok izlenen videosu: siyasetçilerin ingilizcesi İstanbul'da yağmur yağdı araçlar yolda mahsur kaldı, tramvay seferleri durduruldu Bülent Tezcan seçim gecesi neler yaşandığını anlattı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İsrail anlaşmalarının iptali önergesi akepe oylarıyla reddedildi