Anasayfa
27 Şubat 2018 ( 17391 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'ın doğum günü için saray sırasına giren ünlüler

Erdoğan'ın doğum günü için saray sırasına giren ünlüler

Erdoğan'ın doğum günü nedeniyle 'ünlü' destekçileri Saray'a ziyarette bulundu.

Erdoğan, aralarında Orhan Gencebay, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Yavuz Bingöl, Hülya Koçyiğit, Cengiz Kurtoğlu, Hasan Kaçan, Cemal Hünal, Kadir Çöpdemir, Sibel Can, Serdar Gökhan, Burak Hakkı, Demet Tuncer, Mehmet Bozdağ ve Osman Soykut'u Beylerbeyi Sarayı'nda kabul etti.

"ünlüleri" Erdoğan’ın doğum gününü kutladılar.

Ümit Özdağ, tayyip erdoğan'ın bazı tanımlamalarına böyle cevap vermişti


 

Ziyaret sonrası bu açıklamaları yaptılar:

Sibel Can: "Uzun bir seyahat öncesi Cumhurbaşkanımıza çok güzel bir moral vermek istedik. Gayet samimi ve çok sıcak bir ortam vardı. Sohbet o kadar güzeldi ki.. .Konu önce sigaradan açıldı. Sayın Erdoğan, Yavuz Bingöl ve Cengiz Kurtoğlu'na takıldı, onlara sigarayı bırakmalarını söyledi. Bunun için de Kültür Bakanı Numan Kurtulmuş'u görevlendirdi. 'Bakın, Sibel hayatı boyunca hiç sigara içmedi' diye de söyledi. Zeytin Dalı operasyonunu da konuştuk. Kendisine, 'Halkımızla birlikte, tüm kalbimizle biz de operasyona destek veriyoruz' dedik."

Hülya Koçyiğit: "Bir haftalık yolculuğa çıkacak olan Sayın Cumhurbaşkanımıza sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptık. Kendisine yolculuğu için güzel dileklerimizi sunduk. Sayın Erdoğan da Zeytin Dalı operasyonu dolayısıyla göstermiş olduğumuz birlik ve beraberlik anlayışı için bizlere teşekkür etti. Hep beraber yakın bir tarihte Mehmetçiği ziyarete gitmeye karar verdik."

Cemal Hünal: "Cumhurbaşkanımızı çok sağlıklı ve dinç gördük. Kendisine bir ömür boyu sağlık ve mutluluk diledik. Hepimizle yakından ilgilendi. Görüşmemiz yaklaşık 45 dakika sürdü. Rol aldığımız 'Diriliş: Ertuğrul' dizisini bildiğini, hatta torunlarının diziyi takip ettiğini ancak kendisinin vakit bulup izleyemediğini söyledi. Çok yoğun bir programı var."


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vahdettin hain mi ? vatansever mi ? Muharrem İnce'yi nasıl buluyorsunuz sorusuna bir akepe'linin cevabı Saadet Partisi Ordu Milletvekili adayı Muammer Bilgiç'den çok ilginç seçim filmi Erdoğan konuşmaya başlayınca miting alanından ayrılanların sayısı hızla arttı