Fenerbahçe başkanını seçti. Ali Koç'un zaferini Aziz Yıldırım İlan etti

868 izlenme 09 Haziran 2024
Reklamlar


Fenerbahçe başkanını seçti. Ali Koç'un zaferini Aziz Yıldırım İlan etti:   "Fenerbahçe'ye yakışan bir kongre yaptık. Hepinize teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım görevimizi yaptık. Ali Koç ve yanındaki arkadaşları inşallah Fenerbahçe'yi şampiyon yapar."

Sarı-lacivertliler "İki başkan el ele, hep beraber tribüne." tezahüratları yaptı. Tribünlerin isteğine kayıtsız kalmayan Ali Koç ve Aziz Yıldırım birlikte kürsüye geldi.

- Yıldırım: "Elimizden gelen desteği veririz"

Kürsüde kısa bir konuşma yapan Yıldırım, kongreye katılan üyelere teşekkür ederek şunları söyledi:

"Sevgili Fenerbahçeliler. Bugün Fenerbahçe'ye yakışan bir kongre yaptık. Ben ve arkadaşlarım görevimizi yaptık. Yol haritasını çizdik. İnşallah Sayın Ali Koç ve yanındaki arkadaşları, bu harita doğrultusunda bu sene Fenerbahçe'yi şampiyon yaparlar. Biz de elimizden gelen desteği veririz. Hepinizi seviyorum, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Fenerbahçeliyiz."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sansür yasası görüşülürken CHP'li vekilden eşi benzeri mecliste görülmemiş protesto. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Kriterlerine Karamollaoğlu'ndan Tam Destek Akp ve Mhp Oylarıyla Tayyip'e Bazı Ürünlerde Vergi Oranlarını Arttırma Yetkisi Verildi . Eşi kaçakçılık nedeniyle sınır dışı edilen Suriyeli, 11 yıl önce geldiği Türkiye'nin yetkililerine sordu: "Hangi hakla kocamı sınır dışı ettiniz?"