Anasayfa
27 Kasım 2022 ( 5328 izlenme )
Reklamlar

Ferdi Tayfur: Erdoğan iyi niyetinden dolayı ihanete uğruyor

Akp'nin yayın organı Sabah’a röportaj veren Ferdi Tayfur adıyla bilinen Turan Bayburt, Erdoğan’ın “vefakarlığından dolayı çevresinin ihanetine uğradığını” öne sürdü.
Tayfur’un açıklamalarından bir bölüm şöyle:

Türkiye toprak bütünlüğünü, birliğini ve beraberliğini ilelebet korusun. Bizim kendimizden başka dostumuz yok bunu unutmayalım. Ne Amerika, ne Avrupa bizim dostumuz. Onlar için öncelik kendi çıkarları. Görüyorsunuz işte sınırımızda Amerika'nın yaptıklarını.
İçinde bulunduğumuz koşullarda Türkiye'nin güvenli bölge planını çok yerinde buluyorum. Amerika yine kalleşlik yapıyor bu konuda da.
Onun işi gücü silah satmak, başka bir amacı yok.

“Devlet Bey ile aynı topraktanız, Çukurovalıyız. Aynı havayı solumuşuz. Şivemiz aynı. Bu yüzden şarkılarımın melodisi, sözleri ona yakın geliyor. Kendisi görgülü ve iyi biri.
Onu eleştirenler var ama gereklilikten dolayı böyle bir politika izliyor. Adı Devlet zaten. Ülke, bayrak ve vatan için ne gerekiyorsa onu yapıyor.


Cumhurbaşkanı Erdoğan da aynı şekilde. Ben Cumhurbaşkanını eskiden beri tanırım.
Onun da zor bir hayatı olmuş benim gibi. Gerçekten çok güzel ve vefalı bir insan. Vefa hissettiği insanları kırmayan bir yapıya sahip. Zaten Erdoğan, vefakarlığından dolayı ihanete uğruyor çevresinden.

Onun iyi niyetini kullanan riyakarlar ihanet ediyor ona. Bu konuda dikkatli olmalı.
Erdoğan, bir adamın elini sıkıp söz verdiği zaman dönmüyor sözünden.
Dış politikada da böyle. Bir ülkeyle el sıkışıp anlaştığı zaman kötü olmak istemiyor​.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Özgür Özel, akp'ye geçen şahıs hakkında olayın perde arkasını anlattı: '1 Rtük üyesi için mezata çıkmışlar ve. . '' Nagehan Alçı Fetullah Gülen ve Erdoğan'ın farkı olmadığını kader arkadaşları olduklarını söylüyor Köylülerden şarbon iddiası: Hastalıklı etler piyasaya sürüldü Ekrem İmamoğlu'ndan İstanbullulara Çağrı: Gelin Beraber Yönetelim