Anasayfa
26 Nisan 2018 ( 1043 izlenme )
Reklamlar

Gazi Üniversitesi'nde ülkücüler silah kullandı

Gazi Üniversitesi'nde öğrenci ve öğretim üyeleri, üniversitenin bölünmesi girişimine tepki için eylem yaparken, bir grup faşist eylemi sonlandırmak için havaya ateş açtı. Öte yandan polis, eylem yapan öğrencilere biber gazıyla saldırıp çok sayıda öğrenciyi gözaltına aldı


Gazi Üniversitesi'nin bölünmesi girişimine karşı çıkan öğrencilerin yaptığı eylem bugün büyük destek görürken, bu destekten rahatsız olan ülkücü bir grup eylemi sonlandırmak için silah kullandı.

Sol'un haberine göre güvenlikler ile faşistler arasında eylemi sonlandırmak için tartışma yaşandığı, faşist grubun havaya ateş açtığı belirtiliyor.

POLİSTEN BİBER GAZLI MÜDAHALE

Ankara'da Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde eylem yapan öğrencilere polis saldırdı. Olayda çok sayıda kişi gözaltına alındı. Polis öğrencilere biber gazı ile müdahale etti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Avrasya Tünelinde şüpheli araç ateş edilerek durduruldu: 1 ölü, 2 yaralı Nazım Hikmet'in Şiirini Okuyan Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, Çok Çarpıcı Bir Konuşma Yaptı Sabahattin Önkibar'dan Erdoğan'a zor sorular ''Babanızın parası değil bu'' Tescilli provokatör sorularıyla Ekrem İmamoğlu'nu sıkıştırmaya çalıştı