Anasayfa
20 Ağustos 2018 ( 3761 izlenme )
Reklamlar

Gökhan’dan iPhone kıranlara çok konuşulacak tepki

  ABD’nin Türkiye’yi hedef alan yaptırımlarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD mallarına boykotu işaret edip iPhone yerine Türk malı kullanmayı önermişti. Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından AKP ve MHP’liler iPhone kırmaya başladı.


 TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda oturan şarkıcı Gökhan Özoğuz, ABD protestosu nedeniyle iPhone kıran AKP ve MHP’lilere tepki gösterdi. Gökhan Özoğuz “Bu Kendimizi Aşağılama genellemesinden bir kurtulalım Artık. TüRkler iphone parçladılar yok Türkler portakal ezdiler yok kola döktüler vs. Biz(bu coğrafyadaki yaşayan insanlar)bundan ibaret diiiiiliz olamayızda. Biz Akıllı ,Zeki,Geniş gönüllü,Çalışkan, Güzel insanlarız” mesajını paylaştı.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekrem İmamoğlu'nun Kanal İstanbul Hakkında yaptığı Tarihi konuşmadan en çarpıcı bölümler Anket. Sedat Peker'in İddialarına Halk İnanıyor mu? Erdoğan '1000 köy ele geçirildi' diye açıklama yapmıştı.. Afrin'in kaç köyü var? Emeklilikte yaşa takılanlar için yasa çıkarılırsa kimler faydalanacak ?