Kemal Kılıçdaroğlu, sabah saatlerinde video paylaşarak tepki gösterdi

633 izlenme 29 Kasım 2022
Reklamlar
Kılıçdaroğlu'ndan sabah videosu: "Türkiye'nin sabahlarını karanlığa boğdular" CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yazkış saati yerine sabit saat uygulamasının kullanılmaya devam edilmesine sabah karanlığında video çekerek tepki gösterdi.
"Türkiye'nin sabahları aydınlık olacak. Sabredin, çok az kaldı" ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin sabahlarını karanlığa boğdular. Gerçekten de bu bir trajedidir. Bu saraylıların her şeyden korkmalarına alışmıştık da gün ışığından korkmaları neyin nesidir Allah aşkına. Hayret ediyorum. Bu cehaleti artık bu ülke kaldıramaz oldu. Kalpleri gibi zifiri karanlığa mahkum ettiler Türkiye'yi, bunu hemen ama hemen düzelteceğiz" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Tekel Bayisi dükkanına giren tebliğcilere sordu: '6 yaşındaki çocuk içinde bir şey dediniz mi?' Binali Yıldırım: Seçim kampanyalarında söylenenle gerçekler her zaman birbirini tutmaz S. Peker, cinayete dair bunları anlatmıştı. Sedat Peker'in 10.000 dolar aldığını iddia ettiği akp'liyi yerin dibine soktu: ''11.000 Dolar Vereyim Susun''