Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri birilerini nedense çok rahatsız etti.

2919 izlenme 11 Ocak 2023
Reklamlar
Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri birilerini nedense çok rahatsız etti.
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, tayyip'in kendisini hedef gösterdiği konuşmasının TSK komutanları tarafından alkışlanmasına sert tepki gösterdi...: “Erdoğan beni eleştirirken kendisini askerlere alkışlatır oldu. Komuta kademesi haddini bilsin, siyaset askerin işi değildir.”

-Öyle bir noktaya geldik ki tehdit ediyorlar. Gücü elinde tutan tehdit etmeye başlıyor. ‘Dokunulmazlığınızı kaldırırız’ diyorlar. Ali Mahir Başarır ve Lütfü Türkkan. 
-Açık ve net söylüyorum bizim, CHP’lilerin, milletvekillerinin ben dahi dokunulmazlıklarını kaldırmazsanız namertsiniz. Biz kul hakkı yemedik ki korkalım. 
-Düşüncelerimizden ötürü mü yargılamak istiyorsanız, yargılayın. Yolsuzluk yapmadık ki korkalım, sizler gibi değiliz. Sizlere de benzemek istemiyoruz. 
-Hesap verilecekse korkmayız. Parlamentonun geleneklerini ayaklar altına alıyorlar. Korkmuyoruz, korkmayacağız. İnandığımız yolda kararlılıkla yürüyeceğiz

SOSYAL MEDYADAN BAZI TEPKİLER
Doğru söylemiş Kılıçdaroğlu, bir siyasiyi alkışlarken İlk kez görüyorum askeri.  Türk silahlı kuvvetleri Parti kuvvet değil!
*
Böyle komutanlara nasıl güveneceğimizi de komutanlar açıklarsa memnun oluruz 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kavakçı'ların aile saadeti 'Bu Cinayetin Mhp boyutu olduğu kadar Akp boyutu da var' diyerek çok önemli bilgiler verdi Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ile Erdoğan'ın kendisiyle ilgili sözlerine cevap verdi Ali Tezel: 2019'da Kıdem tazminatı kalkıyor.