Kerameti kendinden menkul şahıs “Beni en çok sevenler şelalenin altına girecek'' dedi ve

441 izlenme27 Temmuz 2018
Reklamlar
İzmit’te ortaya çıkan ve televizyon, radyo programı, sosyal medya gibi çeşitli kanallardan kendisini hastalıklara şifa olduğunu söyleyen kendini bir nevi mehdi olarak tanıtan bir şahıs bu kez de bir videoyla ortaya çıktı.

Görüntülerde bir grup kadınla bir şelaleye giden ve elindeki sopayla suyun içine giren ve beraberindeki kadınların şelalenin altından geçmelerini istiyor. Kerameti kendinden menkul şahsın “Beni en çok sevenler şelalenin altına girecek ve çıkacak” sözleriyle beraber farklı yaş gruplarından onlarca kadın kendilerini şelalenin altına atıyor.

Halinden oldukça memnun olan şahıs, sudan çıkan bir kadına ‘beni çok seviyorsan bir de balıklama atla’ diyor. Çiftçi’nin sözlerine koşulsuz uyan kadın kendini sulara bırakıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ünlü Balcı lüks rezidansta basıldı “Hamile çocuklar” listesini ortaya çıkardığı için görev yeri değiştirilen personel konuştu yandaş gazeteci önce alçak CHP'liler dedi sonra inkar etti Erdoğan'ın her fırsatta söylediği ''Bedava sağlık'' palavrası çöktü : 14 noktada para ödüyoruz ..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
iddia: Kılıçdaroğlu istifa ediyor! MYK'da görevi Muharrem İnce'ye devretmek için kurultay çağrısı yapacak