Anasayfa
31 Ocak 2018 ( 9720 izlenme )
Reklamlar

‘Köpeğe t.cav.z’ görüntülerindeki sapık: Nefsime yenildim

Kocaeli'de köpeğe tecavüz ettiği belirtilen 82 yaşındaki N.C. adliyeye sevk edildi.

Kocaeli’de köpeğe tecavüz ederken çekildiği iddia edilen ve sosyal medyada tepki çeken görüntülerdeki erkeğin 82 yaşındaki N.C olduğu ortaya çıktı. 

Gözaltına alınan N.C., emniyetteki ifadesinde “Nefsime yenik düştüm, köpeği yatırdım ama yapamadım” dediği öğrenildi. N.C. adliyeye sevk edildi. 

Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu'nun Facebook'taki hesabı üzerinden, yaşlı bir adamın köpeğe tecavüz ederken çekilen ve sosyal medyada yayınlanan görüntüleri paylaşıldı. 

Gebze'de çekildiği ileri sürülen görüntülere göre, yaşlı adam, boynuna kemer bağladığı köpeğe tecavüz ederken yanına gelen bir kişi, “Ne yapıyorsun orada? Yaşından, başından da mı utanmıyorsun?

 Evimin karşısındasın. Cami var orada” diye tepki göstererek, adama vurdu. Toparlanan yaşlı adam ise “Bir cahillik yaptık” diyerek, karşılık verdi. 

Görüntüleri çeken kişi, “Polis çağırayım mı?” derken, yaşlı adam da “Yok” yanıtını verdi.

Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu'nun sosyal medya hesabından görüntülerle ilgili yapılan açıklamada, "Sosyal medyada gezmekte olan görüntülerde şahsın hayvana tecavüz ettiği, suç üstü yakalandığı, zavallı hayvana bilerek acı ve ızdırap verdiği, yaşam hakkına kast ettiği açıkça görülmektedir. 

Olayın Kocaeli Gebze Eskihisar Mahallesi'nde gerçekleştiği duyumları bulunmaktadır. Bu şahsın tespit edilerek gerekli cezayı alması için verilen şikayet dilekçesini verilen adreslere göndermeliyiz" denildi. 

GÖZALTINA ALINDI

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından yaşlı adam gözaltına alındı. Kişinin 82 yaşındaki N.C. olduğu ortaya çıktı. 

N.C. ifadesi alınmak üzere Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

‘NEFSİME YENİK DÜŞTÜM’

N.C. emniyetteki ifadesinde, "Nefsime yenik düştüm. Köpeği yatırdım ama yapamadım" diye iddia etti. N.C. emniyetteki işlemlerin ardından  öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Süleyman Soylu’nun yalanı ortaya çıktı: İşte İmamoğlu’nun Avrupa Parlamentosu’ndaki konuşması MHP'li belediye başkanı Olimpiyat Oyunlarına katılmayı garantileyen Kadın Voleybol Takımı’nı hedef aldı. Polis, B.Çekmecede 5.5 yaşındaki çocuğa sordu: hangi partiye oy verdin Erzurum Şeker Fabrikasının işçileri işten çıkarıldıktan sonra hükumete isyan etti ; '' AKP sözünü tutmadı .. ''