Muharrem İnce'nin İzmir mitinginde görülmemiş devasa kalabalık

6916 izlenme21 Haziran 2018
Reklamlar
İnce’nin açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Sahnenin önünde 1 milyon insan varsa 1 milyon kişi de sahnenin arkasında duruyor. Bu 49. günde 105. mitingimiz. Günlerdir konuşuyorum ama medya vermemekte ısrarlı. Hele bir TRT var, parayı bizden alıyor Erdoğan’ın borazanlığını yapıyor.


Türkiye Cumhuriyeti’nin seçiminde ilk kez bu seçimin kaybedeni olmayacak. Sadece anket şirketleri kaybedecek, Erdoğan bile kaybetmeyecek.

Bu seçimi ben kazandığımda tüm Türkiye kazanmış olacak. Ben bütün annelere sesleniyorum, tüm partililerin annelerine sesleniyorum. Onlara iyi eğitim vereceğiz. Onları tarikatların yurtlarına muhtaç etmeyeceğiz.

Eğitimimiz, okullarımız arasında bir ayrıcalık olmayacak. Gelir dağılımda eşit olacağız. İşe alımlarda ayrım yapmayacağız, liyakat olacak.2002’de Erdoğan iktidara geldiğinde bir gösteriş yaptı. Milletvekillerinin lojmanlarını sattı kendi de gitti bir apartman dairesinde oturdu. Herkes helal olsun dedi. Sonra ne yaptı, gitti bir saray yaptırdı, orada oturmaya başladı.

Erdoğan Rizelidir ama ondan bile utandı. Neden mi Rize’nin çayını bıraktı gitti beyaz çay içmeye başladı. Yanında hiç kimse kalmadı. Erdoğan’ın 16 yılda dost kaldığı hiç kimse kalmadı. O artık yorgun, kibirli, insanlara tepeden bakan bir insan

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erol Mütercimlerden şok iddialar '2 Eski bakan pusulalara dikkat edilmesini söyledi' Ümit Özdağ: '' Bayram tatiline ülkelerine giden Suriye'liler geri alınmasın '' Filmde oynama karşılığında otelini filmcilere açan siyasetçi Volkan Konak, canlı yayında Nazım hikmet'in eserini seslendirmişti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Restoran sahibinden öğrencileri duygulandıran sürpriz