Özgür Özel, şimdilerde akp Vekili Olan Jet Fadıl'ın Eski Futbolcusunu Yerin Dibine Soktu.

11553 izlenme 27 Nisan 2022
Reklamlar
Özgür Özel, şimdilerde akp vekili olan jet fadıl'ın eski futbolcusunu yerin dibine soktu.


 “Alpay Özalan diye çapsız var. Sen milletvekili yapsan öbür partilere küfreder, onlar yapmış, bize küfrediyor. Kim yanına alırsa karşı tarafa bağırıp saldıracak birisi. 

Zaten geçmişte milli futbolcu Feyyaz anlatıyor bunun yaptıklarını. Diyor ki bu Alpay öyle kötü adamdır ki elektrik parasını yatıracağım abi der diyor, bizle evde ortak kalır diyor, elektrik parasını alır, parayı yer, elektrik kesilir abi valla yatırdım diye yemin eder diyor. 
Sonra diyor, mahallenin esnafına borç takar. Gariban esnaf her akşam kapıda. Böyle bir adam. Bizim geçmişimizde bir tek bize borç taktı borcunu ödemedi, beni dolandırdı, kandırdı diyen bir kişi çıkmaz. 
Alpay bunları yapan birisi, muteber birisi. Bize de had bildirmeye çalışıyor.”  

 “Kullan at milletvekili bunlar. Bunu atıyor ya Tayyip Erdoğan. Buna gel Alpay diyeceksin milletvekili yapacaksın. Bu hemen yanına gelir.
 Saldır diyeceksin, Tayyip Erdoğan’a saldırtacaksın zevkine. Hadi git Alpay diyeceksin sonra. Değmez ama yapsan olur. 
Gel Alpay gelir, saldır Alpay, yarın Tayyip Erdoğan’a saldırır. Kim milletvekili yapsa onu, bunu yapar.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İsrail anlaşmalarının iptali önergesi akepe oylarıyla reddedildi A. Şener'in CHP'ye katılmasına ben vesile oldum deyince M. Sarıgül'den tepki geldi İşte merak edilen o sorunun cevabı Hayatını kaybeden tarikat liderinin, Cinayete azmettirmekten yargılandığını belirterek çok önemli bilgiler verdi.