Anasayfa
26 Haziran 2021 ( 2294 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker, Bu Sefer Şok Bir İsim Verdi

SEDAT PEKER'İN 9. VİDEOSU

Sedat Peker, gazeteci İsmail Saymaz'ın bugünkü yazısına ilişkin açıklama yaparak, "Elimden geldiğince biraz sonra yapacağım paylaşımla sizin ve Tüm Türkiyenin pazarının hareketli geçeceğini zannediyorum" dedi. 

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Korkmaz Karaca ve CHP eski Genel Başkanı deniz Bayakal'ın hafta sonunun hareketli geçeceğini belirtip önce bu ilk twitleri attı ardından diğerleri geldi.

İşte o ilk paylaşım
Sedat Peker twitter hesabından Korkmaz Karaca ve Deniz Baykal'a ilişkin açıklamalarda bulundu.

2010-2017 yılları arasında Deniz Baykal’ın danışmanlığını yapan Karaca, 8 Ekim 2018'de Erdoğan tarafından kurulan Ekonomi Politikaları Kurulu'na üye olarak olarak atanmıştı.

Sedat Peker, paylaştığı yeni tweet serisinde Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Üyesi Korkmaz Karaca'yla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Peker, Karaca'nın bir konuyla ilgili olarak aracıları devreye sokup kendisiyle görüşmek istediğini söyledi.

Peker'in paylaşımları şöyle:

1-Korkmaz karaca, ben söz verdim mi tutarım biliyorsun.  Bugün seni kibrit kutusuna sokacağım. süslü süleymanın, doncu süleymanın arkadaşı olmak seni kurtaramayacak.Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı olman da seni kurtaramayacak.

2-doncu sülünün arkadaşı korkmaz karaca, sen maltepede sıradan bir evde otururken nasıl oldu 4 5 senede Çekmeköy’ün süper lüks villalarından birinin sahibi oldun?

3-5 6 sene evvel Bakırköy eski belediye başkanı Ünal Erzek başta olmak üzere tüm CHP’li isimlerden sinyalcilik yaparken bu zenginliğe nasıl ulaştın(ben anlatacağım)?Kendi evinden daha çok Maxx Royallerde, Vogue otellerde kalabilecek hale nasıl geldin(o otellerin fiyatları belli)?

4-deniz baykal’ın kaset olayından sonra eski pezevenkleri geri çekilince görevi nasıl devraldın? Kardeşlerim, bunun benle görüşmek istemesinin sebebi, deniz baykal’a getirdiği kızlardan birinin ailesinin haberi olmuş.

5-Bu konuda Antalya’daki bu aileyle görüşmem için en yakınlarımı araya koyup bana ulaşmak istedi (Kızın ve ailesinin adını vermemiz doğru olmaz). Tabi ki ben böyle bir namussuzluğun parçası olmadım.

6-deniz baykal bu durumdan haberi olduğu için bunun eline düştü. Tabi ki Sayın Cumhurbaşkanıyla deniz baykal’ın hastanedeki görüşmesini, Hasan Doğan üzerinden koordine eden korkmaz karacadır. Sonraki yükselişini zaten tüm Türkiye biliyor.

7-süslü sülüman, doncu sülüman; beni rezil etmek istediniz. Nasıl hepinizi kibrit kutusunun içine tek tek sokuyorum? Daha bunlar iyi günleriniz, size neler yapacağım. korkmaz karaca, çıkıp bir açıklama yapsana, ben Sedat Peker’le görüşmek için talepte bulunmadım bir desene.

8-süslü sülü, bir gram namusun varsa bu adamı rüşvetten ve muhabbet tellallığından gözaltına alırsın. korkmaz karaca, bunu sana niye yaptım biliyor musun? süslü sülünün benle olan davasında haksız olduğu halde onun lehine çalışmalar yaptın.

9-Onun lehine çalışmalar yapanların bak daha başına neler gelecek. Hele ben video çekmeye başlayayım, bak dünya nasıl şenlenecek
SEDAT PEKER'İN SIK SIK BAHSETTİĞİ KORKMAZ KARACA DENİLEN ŞAHSA AİT BAZI RESİMLER.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sadat başkanı: '' 15 Temmuz'dan sonra ne istediysek oldu '' Komünist başkan 'Çalmazsanız açıklayabilirsiniz' dedi sosyal medya yıkıldı Akepe genel başkanı, isim vermeden Ekrem İmamoğlu'na '' Topal Ördek '' benzetmesi yaptı YUNAN BASININDA AK PARTİ VE MHP İTTİFAKI