Anasayfa
10 Ağustos 2018 ( 1425 izlenme )
Reklamlar

Tarkan, büyük oyuncu Kemal Sunal için duygulandıran paylaşım yaptı

Megastar Tarkan, usta oyuncu Kemal Sunal'a yapılan eleştiriye sessiz kalmayarak sosyal medya hesabı üzerinden duygusal bir paylaşım yaptı.

Usta oyuncu Kemal Sunal'a yaptığı eleştiriyle gündeme oturan yandaş kadına ünlü isimlerden tepki paylaşımları gelmeye devam ediyor. Her geçen gün artan tepkiye Megastar Tarkan'dan da kayıtsız kalmadı. Kemal Sunal'ın siyah-beyaz fotoğrafını paylaşan Tarkan altına duygusal bir not düştü.

"ADINA VE SANA SEVGİMİZE TOZ KONDURAMAYIZ"

Yandaşın Kemal Sunal için yaptığı olumsuz eleştirisine Megastar Tarkan da sessiz kalmadı. Tarkan usta sanatçı Kemal Sunal'ın fotoğrafını paylaşarak "Sen üzülme sevgili Kemal Sunal. Bize dayadığın o sırtın hiçbir zaman yere gelmez. Senin arkanda seni çok seven bir millet var.Adına ve sana olan sevgimize toz kondurmayız biz çünkü kalplerimizde bıraktığın sevgi dolu izleri unutmadık hiç. Sana edilen her kötü söz seni gönüllerimizde sadece daha da yüceltir, değerine değer katar o yüzden. Sen üzülme, rahat ol canımız Kemal Sunal..."


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çocuğa taciz cinayetinde tahliye Attığı tweet nedeniyle ''Darbeci'' olarak suçlanıp ifadesi alınan Orhan Aydın'ın ilk açıklamaları .. Gökhan’dan iPhone kıranlara çok konuşulacak tepki Tartışılan SADAT güvenlik zirvesinde boy gösterdi