Yasal haklarını Kullanan Doktorlara Tehditler Yağdıran başhekim

1223 izlenme 24 Mart 2022
Reklamlar
Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi, yasal haklarını kullanarak iş bırakan doktorlara sözlü şiddet uygulayıp tehdit ederken , “şunu da hemen paketleyin hemen alın hemen.” sözleri tepki çekti.
Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Muzaffer Şenveli, grev yapan doktorları odalarından çıkartmak istedi. 
Doktorlar odadan çıkmak istemeyince gerginlik yaşandı. Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim 14 Mart Tıp Bayramı gününde iş bırakan sendikalı sağlık çalışanlarını engellemek istedi.

 Bir sağlık çalışanı tarafından çekilen görüntülerde başhekimin greve giden çalışanların odasına giderek mobbing yaptığı görülüyor.  
Şenveli grev yapan doktorların dinlenme odasına geldi ve acil vakaların alınmayarak evlerine gönderildiğini söyledi. 
Bunun üzerine görüntüleri kaydeden anestezi doktoru “Acil vakalar alınıyor elektif (acil olmayan) vakalar alınmıyor” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akp'liler uzayda içeceklerini şimdiden gönderdi. Suriye'de Aslında amaçlanan ne? Cevabını aradığınız bir çok konunun özeti Gaziantep'de 55 yaşlarında Suriye'li mülteci 6 yaşındaki down sendromlu çocuğa istismarda bulundu iddiası Bu görüntüye tepki yağıyor