All News
22 Temmuz 2022 ( 3271 izlenme )
Reklamlar

Çirkef Yandaş, "Birileri ülkeyi yemeye devam ediyor" diyen oyuncuyu tehdit etti

N. Mengü'de O Şahıs Tarafından Tehdit Edildiğini açıklamıştı  ⬆


Yandaş Cem Küçük, hayat pahalılığı ve döviz kurundaki yükselişe isyan eden oyuncu Birce Akalay'ı hedef aldı. Küçük, "Birce Hanım, son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti!" dedi.

İktidara yakınlığıyla bilinen Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, "Birileri ülkeyi yemeye ve satmaya devam ediyor, yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle" diyen ünlü oyuncu Birce Akalay'ı hedef aldı. 

Birce Akalay'ın "yargılanacaklar" diyerek hükûmeti tehdit ettiğini öne süren Küçük, şu ifadeleri kullandı:

"Birce Akalay sosyal medyaya bakıyor. Konuşulanları duyuyor. Hükûmet kesin gidici, diyor. Bunların hepsine bir özgüven gelmiş. Birce Hanım, son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti! 

Şu anda 17/25 Aralık öncesi ve sonrası hava var. Muhalefet de bu ortama güveniyor. Son sözü seçimlerde millet söyleyecek.

Birce Hanım, bir zamanlar Mehmet Ali Alabora vardı. Gezi’de ağaçların bahane olduğunu söylemişti. Kendisi galiba Londra’da. Siz siz olun fazla öz güvenli olmayın. Temkinli olmak daha iyidir...

Biz bu tehditleri belli ki seçimlere kadar duyacağız. Sonra kararı sandıkta millet verecek" 
Oyuncu Birce Akalay, hayat pahalılığı ve döviz kurundaki yükselişe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla isyan ederek, "Bıktım artık. Emeğimizin değeri, paramız iyiden iyiye pul oldu. İşçimiz, halkımız sefil oldu. Fakat birileri ülkeyi yemeye ve doyumsuzca satmaya devam ediyor. Yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle ki göreceğiz” ifadelerini kullanmıştı. 

Tehdit eden şahsa karşı, sosyal medyadan büyük tepkiler gelirken yandaşa karşı binlerce mesaj atıldı işte onlardan bazıları:

* Seçimden sonra sokağa çıkacak yüzünüz kalacak mı acaba.

*cem küçük gazeteci değildir. 

*Altta yazılanları okudun mu  Başka sorum yok 

*Güççük cem hayrola neden gocundun yeğenim. 

*Hani özgürlük vardı. Düpedüz tehdit etmişsin kadıni. 

*Yargılanmaktan korkma bu kadar Cem! Yoksa bir suçun yırtarsın, varsa;  napacan yatacan birkaç yol kadar mecbur.  

*Kadının başına bir iş gelirse olayın tek müsebbipi, suça azmettireni sensin

*Soyadının hakkını sonuna kadar vermek de bir büyüklüktür.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kemal Kılıçdaroğlu: ''Ekrem İmamoğlu, seçim sonrası beni aramadı'' Gülse Birsel Siyasilere Seslendi Karamollaoğlu: Enflasyon Canavarı, İpini Kopartmış, Çarşı Pazarda Bütün Tezgahları deviriyor! "Binali Yıldırım'ın serveti Koç ve Sabancı'yı geride bıraktı"