Anasayfa
29 Eylül 2020 ( 552 izlenme )
Reklamlar

İstismarcıdan müritlerine mesaj: Yokluğumu hissettirmeyin


İstismarcı şeyhten müritlerine mesaj: Yokluğumu hissettirmeyin


"Çocuk istismarı" iddiasıyla tutuklanan sözde Şeyh Fatih Nurullah müritlerine yazdığı mektupta, 12 yaşındaki çocuğun babasını uyuşturucu bağımlısı olmakla suçladı. Müridlerine "Yokluğumu hissettirmeyin" mesajını gönderdi.

Sözcü gazetesinden İsmail Saymaz'ın haberine göre, gerçek adı Eyyüp Fatih Şağban olan ve "çocuk istismarı" iddiasıyla tutuklanan Şeyh Fatih Nurullah müritlerine mektup yazdı. 12 yaşındaki çocuğun babasını "uyuşturucu bağımlısı" olmakla suçladığı ve cemaate dağıtılan mektup şu şekilde:

"YOKLUĞUMU HİSSETTİRMEYİN"

"İcazet töreni öncesinde böyle meşum bir olay yaşanması fakiri üzmüş, yeni halife kardeşlerimizin boynunu bükmüştür. Bütün halifelerimiz, rehber ve zakirlerimiz vazifelerine devam ederek yokluğumuzu hissettirmemesi temennimizdir.
Hacı Bayram Külliyemizin tamamlanması ricamızdır. Bize gelince…”

"18'İNDE BELKİ OLUR" DEDİ, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'Nİ HEDEF ALDI

"Aklıma Ahmet Yesevi Hazretleri geldi. 63 yaşından sonra yer altına inmiş ve bir daha ışığı görmemiş. Kendimi şartladım. Çıkarsam hizmetinize devam edeceğim. Sizi üzecek bir şey yapmadım. Komployla karşı karşıyayız. Uyuşturucu bağımlısı birinin bozuk aile yapısının korunması için yaptığımız merhameten yardımlar ihanet ve komplo olarak geri dönmüştür. Kızlarını bize teklif etmişler.

Bizim de 'Yaşı 18'e geldiğinde belki olur' demekliğimiz olmuştur.
Telefondaki konuşmalarda, yapmadığımız fiileri bize zorla teyit ettirmek istemişler ve ayrı ayrı para talep etmişlerdir. (70.000 TL) Telefondaki 'yapmayın – etmeyin' ricaları böyle bir sonucun doğmaması içindir. Ne yazık ki İstanbul Sözleşmesi'ndeki beyan esas alınarak, bu durum zuhur etmiştir."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li konuşmacı canlı yayında akepe'li yandaşı rezil etti Adana'da çay fırlattığı kişiler birbirine girdi Atilla Kart, Hile iddiaları ayyuka çıkan Milli piyango hakkında önemli bilgiler verdi İstanbul Emniyet Müdüründen o akp'liye operasyon notu: 'Size her söylediğimizde sızıntı oldu'