AKŞENER'DEN OLAY AÇIKLAMALAR

14672 izlenme01 Nisan 2018
Reklamlar

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi. Ekonomi, maliye, eğitim, dış politika ve güvenlik, teknoloji ve bilişim, tarım ve gıda başta olmak üzere her siyasi partiye nasip olmayacak genişlikte ve nitelikte bir çalışma kadrosunu oluşturduklarını belirten Akşener, şunları söyledi:

“‘Herkesin yaptığı şeyleri mi yapmalıyım? diye soran Siyrone de Berjerak’ın sözlerini hatırlayalım: ‘Bir bakanın yüzünü güldürmek için biraz şaklabanlık edip, taklalar mı atmalıyım?’ İstemem! Eksik olsun! Çıktığımız bu yolda Necip Fazıl’la Nazım Hikmet, yan yana yürüsünler istiyoruz. Güzel ülkemiz farklılıkları eşeleyerek kutuplaşmak yerine, benzerlikleri, ortaklıkları ortaya koyarak büyüsün istiyoruz.

12 Mart, 12 Eylül dönemi diktaları şarkılardan korkardı. Şarkılardan şimdi de mi korkuluyor? Bu ruh hali, güç şişmesi olarak anlaşılmamalıdır. Bu ruh hali, özgüvensizlik olarak anlaşılmalıdır. Biz, Sayın Erdoğan da şarkılardan korkmasın diye siyaset yapıyoruz.

Bu öyle bir oyun ki, iktidarın Gaziantep milletvekili ‘imdat’ diye bağırıyor, ‘FETÖ borsası açıldı, parayı basan işadamı serbest kalıyor’ diyor. Bu durum herhangi bir gelişmiş ülkede yaşansa, ülkeyi yönetenler sokağa bile çıkamaz. Yargı temsilcileri utanır, kendini sorgular.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YILMAZ ÖZDİL ERKEN SEÇİM İLE İLGİLİ HALK ARENASINDA BAKIN NELER SÖYLEDİ 81 CHP'li il başkanından ortak basın açıklaması Kemal Kılıçdaroğlu Çorum'da düzenlenen Şeker Mitingi'nde! MHP'DEN İSTİFA ETTİ, İYİ PARTİ'DEN ADAY OLDU!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FATİH PORTAKAL'DAN MÜTHİŞ AYAR!