Anasayfa
22 Mayıs 2018 ( 920 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'a gerekirse temizlikçilik yaparım diyen belediye başkanı 1. sıradan aday gösterildi

Mart ayında yaptığı bir konuşmada “Tayyip Erdoğan 'Gel Selim, benim kapımda temizlikçi ol' derse, temizlikçilik yaparım" diyen ve 24 Haziran’da aday olmak için 14 yıldır yürüttüğü Bilecik Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Selim Yağcı, 1. sıradan milletvekili adayı gösterildi.

Üç dönemdir belediye başkanlığı görevini sürdüren Yağcı, Mart ayı sonunda Bilecik Belediyesi Encümen toplantısında yaptığı konuşmada siyasi hedefleri arasında TBMM’ye girmek de olduğunu belirterek şunları söylemişti:

"Biz bu davanın adamıyız. Recep Tayyip Erdoğan, 'Gel Selim benim kapımda temizlikçi ol' derse, temizlikçilik yaparım. Ben takım oyuncusuyum. Liderim neyi emrederse, onu yapmaya hazırım. Biz bu yola baş koymuş insanlarız. AK Parti'ye gelen en küçük bir zarar, bunun bir neferi olarak en fazla beni yaralar."


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çalışma koşullarının düzeltilmesini isteyen 24 havalimanı işçisi tutuklandı! Meral Akşener, Muharrem İnce'ye destek konusunu ve ilk 100 günde neler yapacağını anlattı Videosu olmasa kimse inanmaz. Büyükçekmece'de Polis hangi partiye oy verildiğini soruyor Büyük tepki çeken iddia. 3. havalimanının adı Abdülhamit Han mı olacak?