Gülse Birsel “Düşmeyen, dik duran kadınlara hepinizi teker teker alıştıracağız”

246 izlenme22 Kasım 2018
Reklamlar
“Düşmeyen, dik duran kadınlara hepinizi teker teker alıştıracağız”
Gülse Birsel'in senaristliğini yaptığı ve başrolünü oynadığı Jet Sosyete dizisinin ‘kadına şiddet' sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

Dizide Gülse Birsel'in canlandırdığı Gizem karakteri, bir diziye başladı ve rol gereği şiddete uğraması gerekti. Çekim sırasında kendisine atılan tokata karşılık veren Gizem'in tepkisi, geçtiğimiz günlerde Sıla'ya şiddet uygulayan oyuncu Ahmet Kural'ı hatırlattı.

Yönetmenin tokat sahnesini ‘itiş kakış'a çevirmesi üzerine Gizem karakteri, ‘Yani karışıklı itiş kakış diyorsunuz yani, o zaman şiddet olmuyor öyle mi? Ne güzel kafalar sizin kafalar yemin ediyorum' şeklinde karşılık vermesi Ahmet Kural'ın ‘Vurmadım, itiş kakış oldu' açıklamasını gündeme getirdi.

Ardından itişme üzerine yıkılmayan Gizem karakteri bu defa "Yıkılmadım ayaktayım. Ne hakla itiyor beni. Biz bu adamlara maço değil psikopat diyoruz. Neden başrolleri böyle manyak manyak yazıyorsunuz. Neden böyle adam oluyor bunlar. Kusura bakmayın düşmem. Düşmeyeceğim hatta gidip bu adamı polise şikayet edecek, mahkemelerde sürüm sürüm süründürecek. Senaryoyu lütfen o şekilde değiştirin. Düşmeyen dik duran kadınlara hepiniz teker teker alıştıracağız" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Andımıza karşı çıkışlarının ardındaki gizli plan "Yarın seçim olsa hangi partiye oy verdiniz?" sorusuna bakın ne cevap verdi Uğur Dündar Halk tv.den istifa etti Levent Gültekin: İslam, Müslümanların elinde çürüdü

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan 2002 yılında 'Benim bacım çocuğuna süt alamadığı için intihar etti bu ülkede' demişti