Anasayfa
( 4212 izlenme )
Reklamlar

Haklarında feto soruşturması başlatıldı

Feto kumpaslarının başrol oyuncularından Nagehan Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı hakkında FETO soruşturması yürütüldüğü öğrenildi. 

Oda tv sitesinin edindiği bilgiye göre; soruşturma İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu'ndan Cumhuriyet Savcısı İsmet Bozkurt tarafından yürütülüyor. 

Alçı ve Kütahyalı hakkındaki soruşturmanın bir ihbar üzerine başlatıldığı edinilen bilgiler arasında. 

Ancak..

İddia o ki; Cumhuriyet Savcısı İsmet Bozkurt sözkonusu soruşturmayı, ikili hakkında açılmış başka bir soruşturmayla birleştirilmesini talep edip elinden çıkarmak istiyor. 

Alçı ve Kütahyalı çifti, Feto kumpaslarının en önde gelen savunucularındandı ve evlerini terör örgütünün bankasından çektikleri büyük bir krediyle almışlardı ve krediyi geri ödemedikleride uzun süredir konuşulmakta.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Beğenmediğiniz Cumhuriyet 9 yaşındayken uçak hediye ediyordu, siz 95 yıl sonra hediye uçak alıyorsunuz Tayyip, 2 Milyon tablet dağıttık demişti. MEB Yalanladı Yılmaz Büyükerşen'den Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a: ' Başaracaksınız ' Akit yazarı: Sadece 'Reis'e değil, Akar ve Güler'e de 'gazi' unvanı verilmeli