Helallik isteyen akepe'li genel müdüre personelin toplu cevabı: Haram Olsun

11012 izlenme04 Şubat 2019
Reklamlar
Ankara belediyesi iştiraki Anfa'da görevinden ayrılırken Helallik isteyen akepe'li genel müdüre personelin toplu cevabı: Haram Olsun

istifa ettirilen Melih Gökçek’in yerine Mustafa Tuna getirilmişti. Tuna, belediyedeki çoğu bürokratı değiştirdi. Belediyenin şirketlerinden olan ANFA’nın Genel Müdürlüğü’ne ise, akepe Altındağ kurucu ilçe başkanı olan Orhan Kaya getirildi. Kaya’nın geldiği günden itibaren, ANFA’da çalışan işçilerden şikayet sesleri yükselmeye başladı. Tepkilerin artmasının ardından da Kaya, geçen günlerde görevden alındı.
 
“HAKKIMIZ HARAM OLSUN”
 ANFA’da işçilerle vedalaşan Orhan Kaya beklemediği tepkilerle karşılaştı. Kaya vedalaşma sırasında “Allah izin verirse arkadaşlar pazartesi günü işimden ayrılıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. Bilerek birilerine bir şey yaptıysam bundan dolayı hiçbir rahatsızlığım yok. Bilmeden bir rahatsızlık verdiysem, bundan dolayı da hakkınızı helal edin" dedi.
 
İşçilerden ise “etmiyoruz, hakkımız haram olsun, öbür dünyada görüşürüz, başınıza gelecek her şeyde bir ahımızı hatırlayın” sesleri yükseldi.
 
İşçilerin “Bu kadar insanın vebalini nasıl vereceksiniz, bu kadar hakka girdiniz” sorusuna ise, “ne yaptım” yanıtını verdi.
 
“YILLARCA BİZ ANFA’YA VE BU PARTİYE EMEK VERDİK”
 
Vedalaşma töreni, tartışmaya dönünce işçilerden birisi “Yıllarca biz ANFA’ya ve bu partiye emek verdik. Gecemizi gündüzümüze kattık sokaklarda bayrak astık. Sizin rezilliğinizi bu ANFA unutmayacak” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce Kırklareli mitinginde , Yüksek Seçim Kurulu'na çok ağır sözler söyledi .. Atatürk'ün anne sevgisi bir başkaydı Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım'ı eleştirirken akepe'li bakanlara seslendi: Deniz Çakır olayı ikinci Kabataş iftirasıdır

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Muharrem İnce'den olay olacak sözler : Gülen'in iadesini istemiyorlar; çünkü ...