Anasayfa
17 Temmuz 2018 ( 11081 izlenme )
Reklamlar

İşi baştan bitirmek için sandık kurullarına hakim olmalıyız videosuna nasıl ulaşıldı ?

akepe Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın geçen cumartesi akşamı yaptığı konuşmaya ait olduğu belirtilen video sosyal medyada gündem oldu.

akepe İstanbul İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen “Mahalle Başkanları Toplantısı”nda yaptığı konuşmada Erdoğan, HDP’nin meclis aritmetiğindeki kritik yönüne vurgu yaparak ““Arkadaşlar, HDP üzerinden parti teşkilatımızın çok farklı çalışma yapması lazım.

Bunu dışarıda konuşmam. Burada sizlerle konuşuyorum, niye sizlerle konuşuyorum? Çünkü, onların baraj altı kalması demek, bizim durumumuzun çok daha iyi bir noktaya gelmesi demektir,” ifadelerini kullanmıştı.

Erdoğan’ın konuşmasının yer aldığı videoyu Twitter’da ilk paylaşan Metin Cihan, söz konusu videoya nasıl ulaştığını açıkladı. Cihan, “Videoya nasıl ulaştım?

Ak Parti Topselvi Mahalle Başkanı’nın Facebook sayfasında yer alıyor,” diyerek, videonun kaynağını da Twitter’dan duyurmuş oldu.

Ancak adı geçen kişi Topselvi Mahalle Başkanı olan Ahmet Öztürk’ün videoyu sildiği belirlendi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir esnafın bazı kötü niyetli esnaflara isyanı ( Küfür içerir ) “Hamile çocuklar” listesini ortaya çıkardığı için görev yeri değiştirilen personel konuştu Fatih Portakal'dan millete küfreden yandaşa: ' Yaradan o adama en ağır acıyı tattırsın ' Beş yıllık memuriyetinde işe uğramayan kadın cumhurbaşkanlığı sarayına atandı