Anasayfa
04 Eylül 2021 ( 4151 izlenme )
Reklamlar

Mhp Genel başkan yardımcısı, Anket Firması sahibini 1.5 yaşındaki çocuğu ile tehdit etti.


Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in ‘kendisini arayıp tehdit ettiğini’ söyledi. 

Özkiraz, ayrıca Yönter’in kendisine gönderdiği mesajları paylaştı. Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, seçim barajının yüzde 7 olarak belirlenmesi yönündeki açıklamaları sosyal medyada yaptığı canlı yayınla değerlendirdi. Özkiraz yayın sonrası MHP’li isimlerin hedefi oldu.  Değerlendirmeyi paylaşan Özkiraz’a, önce MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Nevzat Ünlütürk tarafından hakaret ve küfür dolu mesajlar yöneltildi. Özkiraz’ın paylaşımını alıntılayan MHP’li Ünlütürk, “Ulan müptezel… CHP’den aldığın parayla zilletin borazanlığını yapıyorsun.. Kemik yalayıcı yavşak!” diye yazdı.  Özkiraz, Ünlütürk’ün bu paylaşımına “Beni tanımadığınız belli Nevzat bey. Beni tanısaydınız, misliyle karşılık alacağınızı bilir ve bu satırları yazmazdınız. Terbiyesiz siyasetçiye duymak istemediğini duyuracağım bilirdiniz. Misli demişken kemik yalayıcının da yavşağında önde gideni sensin, ağzından s.çan şerefsiz” diye cevap verdi.  
“YÖNTER BENİ ARAYIP ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ” 

Daha sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in kendisine Twitter’dan yolladığı ve telefon numarasını istediği mesajları paylaşan Öztürk, “İzzet Ulvi Yonter isimli MHP genel başkan yardımcısı 1 dk once arayıp 1.5 yaşındaki kızıma varana kadar küfür etti. Beni öldürmekle tehdit etti. Bu da oldu. MHP genel başkanı yok mu? @dbdevletbahceli” ifadelerini kullandı.

Özkiraz videosunda şunları kaydetti: “Ne diyeceğimi bilemiyorum ama çok sinirli ve öfkeliyim. Dün Yeniçağ gazetesinin YouTube kanalına verdiğim bir demeçten dolayı MHP’nin MYK üyesi Nevzat Ünlütürk sabah bana küfür etmiş. Videosunu gördüm. Ben de kendisine gerekli cevabı verdim. 

Bu kişiye zaten bu mesajları yazdıran İzzet Ulvi Yönter. Karşılığında bir cevap vermiş. Kendisi beni DM’den zaten ağustos ayının başından itibaren tehdit ediyor ve taciz ediyor. Telefon numaramı istemiş. Telefon numarasını verdim. Birkaç saniye içerisinde beni arayıp bana aileme, çocuğuna küfürler, ölüm tehdidi ve tecavüz tehdidinde bulundu. 

Ben Twitter’a İzzet Ulvi Yönter isimli Genel Başkan Yardımcısı 1,5 yaşındaki kızıma tecavüz tehdidinde bulunuyor diye yazdığımda beni tekrar arayıp senin 1,5 yaşındaki kızını şöyle şöyle şöyle, nokta nokta nokta yapacağım diyerek tecavüz tehdidinde bulundu. Peşinen Nevzat Ünlütürk denilen adam, ki onda telefon numaram yok, belli ki İzzet Ulvi Yönter’den almış. Arayıp aynı küfür, ahkaret ve tehditlerde bulundu. Benim bu videom Devlet Bahçeli’ye. Devlet Bahçeli’nin Özel Kalem Müdürü Murat Beyle irtibata geçtim. 

Hem mesajla bildirdim, hem telefon ettim konuştum, o anki isyanıma kendisi birebir şahittir. Allah korkusu var ise o andaki duygularımı birebir duyduğu şekilde insanlara veya Devlet Bahçeli’ye anlatır. Ben buradan çok açık ve net söylüyorum MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı koltuğunda oturan İzzet Ulvi Yönter pedofili bir sapıktır. Bu pedofili sapık benim kızıma tecavüz tehdidinde bulunuyor. Sadece yüzde 7 seçim barajıyla ilgili bir değerlendirme yaptığım için bunu yapıyor.

“MHP bu iki pedofili hakkında işlem yapmaz ise genel merkezin önünde kendimi öldürtmek pahasına eylem yapacağım”
Türkiye’yi ne hale getirdiler. Eserleriyle övünsünler. Bundan sonra geri adım atan namussuzdur. 

Açık ve net söylüyorum, MHP bu iki pedofili, sapık, şerefsiz hakkında işlem yapmaz ise ben en kısa sürede MHP Genel Merkezi önüne gidip kendimi öldürtmek pahasına eylem yapacağım. Pankartımı açacağım, orada kendimi bunların, İzzet Ulvi Yönter’in DM atarak telefon ederek, ‘Senin kanını akıttıracağım’ dediği adamlara kendimi parçalatacağım.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

S. PEKER UYARDI: OYUNU KURANLARA HİZMET ETMEYİN "Partiyi FETO ile kurduğumu ispatlayamazsa Muharrem İnce namerttir" diyen erdoğan'a cevap fetö'den geldi. Mahmut Tanal, canlı yayın yaptığı sırada yandaş kanala tepki gösterdi Öneriye Akepe ve Mhp'den ret!