Anasayfa
13 Mayıs 2022 ( 497 izlenme )
Reklamlar

Kemal Kılıçdaroğlu, karanlık oluşumun kapısına gitti

Karanlık Yapının Genel Başkanı, '15 Temmuz'dan
sonra ne istediysek oldu'' demişti        ⬆        ⬆     ⬆       ⬆

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partili vekillerle birlikte Beylikdüzü’ndeki SADAT binasına sürpriz bir ziyarette bulundu. 

Binanın önünde basın açıklaması yapan Kılıçdaroğlu, SADAT’ın paramiliter bir güç olduğunu vurgulayarak “Türkiye paramiliter kuruluşlara, kurumlara, kişilere teslim edilemez. Şu an önünde bulunduğumuz SADAT bir paramiliter kuruluştur ve daha düne kadar Erdoğan’ın danışmanlığını yapıyordu bunlar” dedi.

Kılıçdaroğlu SADAT’ın hedeflerinin gayri nizami harp eğitimi olduğunu ve terörist yetiştiren bir kurum olduğunu da söyledi. 

Kılıçdaroğlu ayrıca seçim güvenliğini tehlikeye atacak herhangi bir durumdan da “SADAT ve Saray’ın sorumlu olacağını” söyledi.

“MUHALEFET TÜRKİYE’DİR”

Ziyaretinin ardından sosyal medyadan da bir açıklama yapan Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

“SADAT bir paramiliter kurum. Yani işleri suikastçı, provokatör ve terörist yetiştirmek. Erdoğan kaçakları da ülkeye bu kafayla soktu. Başka ülkelerin camilerinde bu paramiliter kafayla namaz kılacaktı, ne oldu? 8 milyon sığınmacı Türkiye’nin cenaze namazını kılmaya çalışıyor

Erdoğan al şu paramiliter artıklarını, ne yaparsan yap. Seçim yaklaştıkça zulmünü artırma niyetindesin biliyorum. SADAT’tan da medet umuyorsan bil ki her türlü pisliğe karışmış bu zorbalardan zerre korkuyorsak namerdiz!

Siyasi cinayetler demiştim. Karanlık odaklar var demiştim. Hangi maşalar kullanılacak bu karanlık işlerde? Kimler hangi hedefler için devreye girecek? Her türlü kaostan SADAT gibi paramiliter danışmanlar sorumlu tutulur. Bil. Öyle heveslere girişme.

Erdoğan şunu sakın aklından çıkarma. Muhalefet yüreklidir. Muhalefet cesurdur. Muhalefet Türkiye’dir. Buradan mafyacıklara da sesleniyorum. Size de sokaklarımızı teslim etmeyeceğiz.

Ve son olarak halkımız, bu seçim olacak. Seçim güvenliği ne pahasına olursa olsun sağlanacak. Sizler sandığa gidip rahatça oyunuzu vereceksiniz. CHP var. 100 yıldır buradayız. Merak etmeyin.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Köylülerden şarbon iddiası: Hastalıklı etler piyasaya sürüldü Chp'li vekil akepe'lilere seslendi: Allah sizi Kahretsin ! Devlet okulları y*baz ağırlama merkezlerine dönüştürüldü. Virüs pozitif çıktığı halde eve gönderdiler, bütün komşularında belirtiler ortaya çıktı