Anasayfa
16 Ocak 2018 ( 15655 izlenme )
Reklamlar

Kaftancıoğlu’nun yazdığı iddia edilen tweetlerin çoğu sahte çıktı!

Yandaşlar tarafından hedef haline getirilen ve hakkında soruşturma başlatılan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na yönelik linç kampanyasına dair ilişkin çarpıcı bir detay da Taylan Kulaçoğlu’nun paylaşımı ile ortaya çıktı.


Yandaşlar ve aktroller tarafından hedef gösterilen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun attığı iddia edilen “PKK terör örgütü değildir.kutsal bir amaç uğruna biraraya gelen insanların oluşturduğu bir halk hareketidir!2015’in hırsızların yargılandığı bir yıl olması dileğiyle…” tweetinin asılsız olduğuna dair kanıt ortaya çıktı

Kaftancıoğlu tarafından atıldığı iddia edilen Tweet’in karakter sayısı, 2014 yılında Twitter’daki karakter sayısından oldukça daha uzun.

2014’te atıldığı iddia edilen Tweet 168 karakterli olmasına karşın Twitter’da kullanılan karakter sayısı 144’tü. Twitter, 2017 yılının sonlarında 140 olan karakter sayısını 280’e çıkardı.

Sosyal medyada başlatılan ve Kaftancıoğlu’nun “Paylaşılan tweetlerin bir çoğu sahte ve üretilmiş tweetler” açıklamasına rağmen, CHP İstanbul İl Başkanı seçilmesinin üzerinden 24 saat geçmeden hakkında soruşturma başlatılmıştı.

İŞTE KAFTANCIOĞLU’NUN ATTIĞI İLERİ SÜRÜLEN TWEET

İŞTE TAYLAN KULAÇOĞLU’NUN PAYLAŞIMI

Dünden bu yana Aktroller Canan Kaftancıoğlu’na buna benzer fotoşoplarla saldırıyor. Tweet karakter sayısı 168. 2014 yılında 144 karakter fazlası tweet atılmıyordu. 2017’de geldi bu özellik.. Canan Kaftancıoğlu örneğinde de görüldüğü gibi, namert

 hayasız bir düşmanla karşı karşıyayız.
Canan Kaftancıoğlu ayrıca taş atan bir eylemcinin bulunduğu fotoğrafa ilişkin, “Kim olduğunu bilmediğim bir insan sosyal medyada teşhir ediliyor. Bu kişi için büyük bir hak ihlali.Eşimin sırf şaka yapmak için ‘buldum seni’ yazdığı bir fotoğraf. Asla değilim. Benim olmadığım o kadar belli ki. O kişi ben değilim ama o kişinin hakları gasp ediliyor. Kim olduğunu bilmiyorum” dedi.
Hedef haline getirilmesine neden olan bir diğer konu olan ‘Ermeni Soykırımı’ hakkındaki tweetleri de sorulan Kaftancıoğlu “O yıllarda Ermeni Soykırımına ilişkin yürüyüş yapıldığına dair bir tweet atmıştım. Ancak diğer tweetlerin bana ait olup olmadığını arkadaşlarımız araştırıyor” dedi.

Kaftancıoğlu, “Saray’ın korktuğu bir koltuğu kazandım. Benim partimin tüzüğü beni bağlar. Ben bu bağlamda Diğer yazı için arkadaşlarımız hesabımı inceliyor” dedi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Canlı yayında telefonla tedavi Bahçeli’den Özgür Özel’e: Siyasette itibarı sıfırlanmış insan Manipülasyoncu anketçiden çağrı: Cumhur ittifakı kazanır diye rehavete kapılmayın Kılıçdaroğlu, erdoğan'a 9 soru yöneltti '' Tarımı bitir ve tarım ürünleri ithal et diyen dış güçler miydi ''