Reklamlar

Mobil internet paylaşımını da ücretli yaptılar


Mobil internet paylaşımı ücretli oluyor!

Hotspot internet paylaşımı ne kadar olacak?

Telefondan Hotspot özelliği kullanan bireylere kötü haber geldi. 15 Ocak'tan itibaren mobil internet paylaşımı ücretli olacak. Konuyla ilgili yaşanan gelişmeler neticesinde birçok kullanıcı arama motoru üzerinden 'Mobil İnternet paylaşımı ne kadar olacak' sorusuna yanıt arıyorlar. Yine aratılan bir diğer konu başlıklarından biri ise 'Hotspot internet paylaşımı ne kadar olacak' sorusu oldu.
İşte tüm internet kullanıcılarını yakından ilgilendiren Hotspot özelliği ile ilgili o karar...Telefondan Hotspot özelliğini kullanarak internet paylaşımında bulunan bireylere kötü haber geldi. Alınan kararlar doğrultusunda mobil internet paylaşımı 15 Ocak itibariyle ücretli olacak. Haberin açıklanmasının ardından birçok kişi arama motoru üzerinden 'Mobil internet paylaşımı ne kadar olacak' sorusunu araştırmaya başladılar. Öyle ki bu konu sosyal medyada viral oldu. Twitter, Facebook gibi sosyal medya platformlarında günün en çok aratılan konusu arasında yer alan mobil internet paylaşımı ile ilgili detaylar:

Bir sonraki sayfa için ileri tuşuna basınız


HOTSPOT İNTERNET PAYLAŞIMI NE KADAR OLACAK? MOBİL İNTERNET PAYLAŞIMI ÜCRETİ.

Turkcell Ocak ayı içerisinde başlatacağı bu uygulama ile birlikte artık cep telefonundan herhangi bir şekilde internet paylaşımı yapmak isteyen bireyler, bunun karşılığında belli bir ücret ödeyecekler. Telefonunda bulunan interneti başka bir cihazla paylaşmak isteyen bireyler daha önceden sadece internet paylaşımı yapıp, kendi mobil verisinden paylaşım yaparak internet kullanımı sunabiliyorlardı. Ancak Turkcell'in aldığı son karar doğrultusunda Ocak ayı itibariyle 'tethering' yani 'hotspot' özelliğini kullanan herkes bunun karşısında belli bir ücret ödeyecekler. Peki mobil internet paylaşımı ücreti ne kadar olacak?
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan: "Çatlayın, patlayın AKM'yi yıktık"