Anasayfa
23 Ocak 2018 ( 2446 izlenme )
Reklamlar

Nevşin Mengü'den AKP'li başkanın Afrin pozuna yanıt: Sen o göbekle...

Kocaeli Karamürsel'in AKP ilçe başkanı Recep Demirel, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e yönelik başlattığı operasyona gönderme yaparak, iki uzun namlulu silah ve belinde de bir tabanca ile poz vermişti. Fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Demirel, kimileri tarafından sert bir şekilde eleştirilirken bazıları tarafından ise destek gördü.

AKP'li başkandan tepki çeken Afrin paylaşımına açıklama

"Reisin çağrısına bakar, koşa koşa gideriz"

Karamürsel Haber'den Ercan Buber'in "Neden böyle bir fotoğraf çektirdiniz?" sorusunu yanıtlayan Demirel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı işaret ederek "Reisin çağrısına bakar, koşa koşa gideriz" diye cevap verdi.

"O göbekle biraz zor koşarsın amca"

İşte o fotoğrafı diline dolayan isimlerden biri de eski CNN Türk spikeri Nevşin Mengü oldu. Meslek hayatını Birgün Gazetesi’nde köşe yazarlığı ile sürdüren Mengü, kişisel twitter hesabından Demirel’in fotoğrafını paylaşarak, “O göbekle biraz zor koşarsın amca” yorumunda bulundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mahkemeden Adnan Oktar için flaş karar! Akepe'li oyuncu H. Koçyiğit, iyi bir sanatçı olmak için Atatürk'ün huzurunda ant içtiğini söyledi Akaryakıt ürünlerine yine zam yapıldı Yılmaz Özdil'in Çiftlikbank yorumu izleyicileri güldürdü: Tosunu takdir ediyorum.