Anasayfa
15 Nisan 2024 ( 12219 izlenme )
Reklamlar

O Kadın Konuştu: 'Geri Gönderdi Almadım'

Yandaşın, İstanbul Kemerburgaz Göktürk’teki bir restoranda Aralık 2021’de, Ufuk Enginler isimli kadının çantasından bir şeyler aldığına dair görüntüler gündeme bomba gibi düşmüştü.

Ufuk Enginler, çantasından 700 dolar çalan yandaştan neden şikayetçi olmadığını, olay günü ve sonrasında neler yaşandığını ilk kez Yeniçağ’a anlattı.

İşte Enginler’in Yeniçağ’a yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar:

'SİYASİ TARAFINDAN ÇEKİNDİM'

Metin Özkan’dan şikayet olmadım. Biraz siyasi tarafından çekindim, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı olmasından. Allah’a havale ettim. Benim kendisiyle bir tanışıklığım yok. Tesadüfen ortak arkadaşlarımızın olduğu bir masadaydı. CNN’de bir yayına gelmiş galiba. Çıkışta ortak arkadaşlarımız olduğun için aynı masaya oturduk. Ben onu tanımıyorum yani.

'ÇALDIĞI 700 DOLARI GERİ GÖNDERDİ, ALMADIM'

Çantamdan 700 dolar çaldı, sonra geri vermek istedi. Birileri aracılığıyla parayı gönderdi ancak parayı almadım. Ben tamamen Allah’a havale ettim. Benden uzak Allah’a yakın olsun. Hiç ulaşmak istemedim kendisine, benim için büyük bir para değil zaten. O olaydan sonra kendisiyle hiç konuşmadım, görüşmedim.

'YANINDAKİLERİNİ TANIMIYORUM'

Restoran sahibinin babasını tanıyorum, tesadüfen o akşam o da bizim masamızdaydı. O tanıyor Metin Özkan’ı. Görüntülerde de Metin Özkan’ın yanında bulunanları da tanımıyorum. O gece müzik çalan çocuklar vardı. Muhtemelen onlar. Doğrudan veya dolaylı herhangi bir tehdit almadım.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çiftçiler Büyük İsyanda Sözde Gazetecilerin Evleri Arandı Mezarlık Ziyareti Yapıp Dua Eden Kemal Kılıçdaroğlu'na Büyük Provokasyon. Düz yolda giden motosiklete çarpan kadın ve sonrasında yaşananlar sosyal medyada gündem oldu