All News
25 Ağustos 2022 ( 13961 izlenme )
Reklamlar

Peker: Ses kayıtlarını yayınladığımda daha ciddi şeyler bulmanız gerekecek

Peker'in geçtiğimiz yıla ait bir konuşması ⬆  ⬆


Sedat Peker, gitaristine "İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" diyen şarkıcı Gülşen'e olaydan dört ay sonra soruşturma başlatılması sonrası "Deli Çavuş" isimli sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Paylaşımda "Görünen o ki benim açıklamalarımı baskılamak için toplumun hassas dengelerini etkileyecek, geçmişte yaşanmış bazı olayları el altında bekletiyorsunuz" denildi.

'Bir oda dolusu evrak ve ses kaydı var'
Hesaptan yapılan paylaşımların bir bölümü şöyle:

"Çünkü bende bir oda dolusu evrak ve ses kaydı var. Şarkıcı Gülşen'in 30 Nisan’da söylemiş olduğu bir sözü, tam da benim açıklama yaptığım gün gündeme getirmek aslında iyi bir stratejiydi. Gülşen Hanım'ın söylediği sözü tasvip etmek mümkün değil.

Bazı vakıflarda ve Kuran kurslarında erkek çocuklarına tecavüz edildiğinde, o dönemki Aile Bakanı 'Bir kereden bir şey olmaz' tarzında açıklama yaptığında, o bakanı ayıplasaydınız, hatta lanetleseydiniz belki bu gün gösterdiğiniz tepkide daha çok haklılık payınız olurdu. 

Acaba bu sözleri söyleyen eski Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu, kendi erkek torununa tecavüz edilseydi, bu rahatlıkta bu tepkiyi verebilir miydi?

Ya da 'Küçüğün rızası varsa sorun olmaz' diyen şu an hali hazırda da Adalet Bakanı olan Bekir Bozdağ'a da tepki gösterseydiniz, bu gün şarkıcı Gülşen'e gösterdiğiniz tepkinin daha bir anlamı olurdu.

Ya da gazeteciler İsmail Saymaz, Barış Terkoğlu ve Barış Pehlivan'ın Kuran kurslarında ve bazı dini vakıfların mekanlarında ufak erkek çocuklarına yapılan tecavüzleri belgeleri ile anlattıklarında kamuoyu önünde gerekli tepkiyi gösterseydiniz, sizin bugün şarkıcı Gülşen'e karşı gösterdiğiniz tepkinin toplumun her kesiminde bir karşılığı olurdu.

İşin en iğrenç yanı, bu olayı dine saldırı olarak topluma gösteriyorsunuz. Ama olayın olduğu gün değil de, benim suç ifşası yaptığım gün yayınlıyorsunuz. Yapılan hırsızlıkları, alınan rüşvetleri örtmek için yine yüce dinimizi kullanıp, kendinizce strateji yapıyorsunuz. Ses kayıtlarını, WhatsApp yazışmalarınızdaki skandalları yayınladığımda, şarkıcı Gülşen olayından daha ciddi şeyler bulmanız gerekecek."


PEKER'İN YAZDIĞI TWEETLER SIRASIYLA 

1) Ulan namusu aldığı maaş kadar olanlar, görünen o ki benim açıklamalarımı baskılamak için toplumun hassas dengelerini etkileyecek geçmişte yaşanmış bazı olayları el altında bekletiyorsunuz. Centilmen  savaşçı olarak size bir tavsiyem var; cephanenizi idareli kullanın.

2) Çünkü bende bir oda dolusu evrak ve ses kaydı var. Şarkıcı @gulsen‘nin 30 Nisan’da söylemiş olduğu bir sözü, tam da benim açıklama yaptığım gün gündeme getirmek aslında iyi bir stratejiydi. 
@gulsen hanımın söylediği sözü tasvip etmek mümkün değil. Bazı vakıflarda ve Kuran

3)… Kurslarında, erkek çocuklarına tecavüz edildiğinde, o dönemki Aile Bakanı “bir kereden bir şey olmaz” tarzında açıklama yaptığında, o Bakanı ayıplasaydınız hatta lanetleseydiniz. Belki bu gün gösterdiğiniz tepkide daha çok haklılık payınız olurdu. Acaba bu sözleri

4)… söyleyen eski Aile Bakanı sema ramazanoğlu, kendi erkek torununa tecavüz edilseydi, bu rahatlıkta bu tepkiyi verebilir miydi? Ya da küçüğün rızası varsa sorun olmaz diyen şu an hali hazırda da Adalet Bakanı olan bekir bozdağ ‘a da tepki gösterseydiniz, bu gün şarkıcı

5)… 
@gulsen
 e gösterdiğiniz tepkinin daha bir anlamı olurdu. Yada gazeteci Sn. ismail saymaz, Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan'ın
Kuran Kurslarında ve bazı dini vakıfların mekanlarında ufak erkek çoçuklarına yapılan tecavüzleri belgeleri ile anlattıklarında,

6)… kamuoyu önünde gerekli tepkiyi gösterseydiniz, sizin bugün şarkıcı 
@gulsen
 e karşı gösterdiğiniz tepkinin toplumun her kesiminde bir karşılığı olurdu. İşin en iğrenç yanı, bu olayı dine saldırı olarak topluma gösteriyorsunuz. Ama olayın olduğu gün değil de, benim suç ifşası

7)… yaptığım gün yayınlıyorsunuz. İşte bu yüzden yenileceksiniz. Çünkü bu yaptığınız bile Gayretullah’a savaş açmaktır. Yapılan hırsızlıkları, alınan rüşvetleri örtmek için yine Yüce Dinimizi kullanıp, kendinizce strateji yapıyorsunuz. Ancak Yüce Allah’ımız her şeyi görüyor.

8) Ses kayıtlarını, Whatsapp yazışmalarınızdaki skandalları yayınladığımda, şarkıcı gulsen
 olayından daha ciddi şeyler bulmanız gerekecek. Ancak yaptığım ifşalara halk sahip çıktı. Yani planınız tutmadı. Gayretullah’a yenileceksiniz…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Maddi zorluk yaşadığını söyleyen Şarkıcı, boğaz kenarında lüks restoran açtı! Sosyal Medyadan tepki yağdı Halk TV kurucusu: Deniz Baykal ve kızı TV'yi usulsüz üstlerine geçirdi, parayı da ceplerine koydu Tayyip'in fetvacısı: ‘iktidara zarar verecekse doğruları söylemek caizdir diyemem.’ Kılıçdaroğlu: 'Darbelere karşı olduğum için saraya gitmiştim ama haram diye ikram edilen pastayı bile yemedim'