Anasayfa
14 Temmuz 2021 ( 3777 izlenme )
Reklamlar

S. Peker'den O akp'liye ''Eğer suç işlediysem bunları senin beni koruman sayesinde işledim''

VİDEO SEDAT PEKER'İN GEÇTİĞİMİZ 
HAFTALARDAKİ BİR KONUŞMASINDAN


Sedat Peker, sosyal medya hesabından günlerdir süren sessizliğini bozdu.

Bir dizi paylaşımda bulunan Peker, paylaşımlarda bulunamama sebebini bir yakının koronavirüse yakalanması olarak açıkladı. 

BARIŞ TERKOĞLU AÇIKLAMASI

Peker yaptığı paylaşımlarda geçtiğimiz gün Süleyman Soylu'nun müşavirinin tehditlerine maruz kalan gazeteci Barış Terkoğlu'na ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı. 

Peker, Terkoğlu hakkında ''Ben yokken Barış Terkoğlu isimli bir gazeteci arkadaşı benim paylaşımlarımı yorumladığı için tehdit etmişsin. Sana kötü bir haberim var, ilkokul öğrencileri bile senle ilgili süslü sülüman diyorlar'' diye yazdı. 

''TANIMADIĞIM 20-30 KİŞİYİ GÖZALTINA ALDIRIYORSUN''

Kendisine yönelik operasyonlarda gözaltına alınan kişilere ilişkin de paylaşımda bulunan Peker, ''Gözaltına alırken tanımadığım 20 30 kişiyi de gözaltına aldırıyorsun. Sana sözüm olsun mezardan annem ile babam çıksa, onları bile gözaltına alsan ben yolumdan dönmem. Ben artık sizlerle ahiretlik oldum'' ifadelerini kullandı.
''TIPIŞ TIPIŞ GİDECEKSİNİZ''

Organize suç örgütü lideri, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik ise seçimlerde gideceklerini yönünde açıklamalarda bulundu. 

Peker, ''Unutma, seçimi kaybettiğinizde tıpış tıpış gideceksiniz. Eğer aksi bir hamle yaparsanız vatan delilerinin, vatan fedailerinin, vatan serdengeçtilerinin kim olduğunu göreceksiniz'' diye yazdı. 

Peker'in paylaşımları şöyle: 
alıntı: KRTTV


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SAMİ SELÇUK'TAN KAMUOYUNA UYARI Yurtta kalan öğrenci dövülürken görevli eli cebinde seyrediyor 4 yıldır işsizim oyum akepe'ye diyen vatandaş “Gelecek hayalin ne” sorusuna canlı yayında cevap: Alman vatandaşı olmak