Seçim İyice Yaklaşmış Olmalı, şimdi de Adana'da petrol bulmuşlar.

628 izlenme 28 Kasım 2022
Reklamlar
Seçim İyice Yaklaşmış Olmalı, şimdi de Adana'da petrol bulmuşlar.
Anlattıklarına muhabir kendisi bile inanmıyor olsa gerek '10 kuyudan petrol çıkarılması bekleniyor, planlanıyor, çalışmalar devam ediyor' gibi sözlerle anlatmaya çalışıyor durumu. Ayrıca 10 kuyuda toplam 800 milyon dolarlık rezerv olduğunu iddia ediyor.
 
Sosyal Medyadan gelen bazı tepkiler

Bakü Ceyhan boru hattında kaçak olma ihtimali aklımdan çıkmıyor 
*
 128 milyar yanında devede kulak  Aynı alanda, 5 ayda bir buluyorlar… s
*
 Seçim sen nelere kadirsin. İyi araştırılsın önceden şırınga edilmiş rafine petrol çıkmasında. 
*
Bulup bulup birilerine mi devrediyorsunuz arkadaş, son 10 senedir bulduğumuz gaz ve petrolü çıkarsak dünya deviydik ama ortada çıkan bir şey yok. Ama her bulunan şeyden sonra gelen zam var.  Bulunan bir şey halka zam olarak yansıyacaksa bir şet bulmayın abicim.
*
Adana'da su seviyesi en fazla 30 m olur. bir petrol kuyusu en az 4000 feet, yani yaklaşık 1200 metre derinlikte olur.  Yani bu geri zekalılarin haberi için bunları yazmak da zaman israfı ama başka işim yok şu an

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Özgür Özel'in Devlet Bahçeli Tespitleri, Sosyal Medyayı Salladı Polis mezuniyet töreninde akp'nin şarkısını söylettiler Sözlerini inkar edip ispat edin istifa edeyim diyen akepe'liye sosyal medya bu video ile cevap verdi 1 yıl önce soruluyor. Kemal Beyin Adaylığı Önünüze Gelirse Tavrınız Ne Olur?