Seçimin ardından en çarpıcı açıklamalar Ali Babacan'dan geldi.

6826 izlenme 28 Mayıs 2023
Reklamlar
Babacan'ın açıklamalarından satır başları: 

"Kamu kurumlarını seçime alet etti. bakanlar vekil olduklarında görevlerinden ayrılmadılar. yetkilerini seçim kampanyasında sonuna kadar kullandılar. 

Kısacası seçimi kazanmak uğruna kul hakkına girdiler. Umutsuzluğa karamsarlığa asla yer yok. Biz buradayız ayaktayız. Elbette ki bizim de kendi payımıza çıkaracağımız dersler olacaktır. Ancak biz bu seçim sonuçlarına bakıp kavgacı politikalar peşine düşmeyeceğiz. Birlikte çalışma kültüründen vazgeçmeyeceğiz, ortak akıldan vazgeçmeyeceğiz. Doğru yoldan sapmayacağız."

"MÜCADELEYİ SÜRDÜRECEĞİZ"
"Ferhat'ın dağları delmesi kadar zor ve uzun bir yolumuz olduğunu gayet iyi biliyorduk. Demokrasi, adalet için başlattığımız bu mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz. 

Biz mağlup değiliz, her birimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin onurlu vatandaşlarıyız. Tarihin doğru tarafında yer aldık hep beraber, hakça mücadele ettik. Mücadeleye devam edeceğiz." 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce'den CHP yönetimine: Bir kez daha uyarıyorum Şarkıcı Gülşen'i Tutuklatmalarının Ardındaki Asıl Amacı Anlatıp Savcı Hakkında Çok Önemli Bilgiler Verdi. Provokatör akepe'li, istanbul'a kayyum konusunda pazar günü açıklama yapacağını söyledi Fatih Portakal ' İnşaat sektörüne verdiğiniz desteği neden çiftçiye vermiyorsunuz? Beton mu yiyeceğiz '