Akşener'e öğrencilerin bazı sıkıntılarını anlatan genç gözyaşlarını tutamadı

209 izlenme 23 Şubat 2022
Reklamlar
 üniversiteye hazırlanan iki genç, Akşener'in yanına gelerek, ''Sınav ücretlerini duymuşsunuzdur. Her sene 20-30 TL zam yapıyorlar. Bazılarımızın ailesi bunu karşılayabilirken bazılarımız kendi karşılamak zorunda kalıyor.. Artık derhaneye giriş çıkışlarda hiçbir şey alamaz olduk. Her şey çok pahalı. Esnafa da hiçbir şey söyleyemiyoruz, onlar da pahalıya alıyorlar'' ifadelerini kullandı.  
 Sizleri böyle yakalayıp konuşmak için çabalıyoruz. Ama hiçbir şeyin garantisi yok. Siz gittikten sonra bizim ne olacağımızın da garantisi yok'' dedi.   Ağlayan genç kıza sarılan Akşener, ''Bu yaşta ağlıyorsun be kızım… Yuh olsun bize be…” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gazetecinin Gözaltına Alınma Nedeni Bu Videolar mı? İşadamı: 'Onların Videosunu Yayınladığımda Türkiye'de infial olmazsa, siz o zaman görürsünüz.' Ekrem İmamoğlu, Ensar ve Türgev ile önceki akepe'li yönetimlerin yaptığı protokollerin feshedildiğini açıkladı. Aziz Nesin'in Oğlu, Sivas Olaylarının Planlayıcısı Olduğunu İddia ettiği ismi açıklayıp hodri meydan çağrısı yapalı bir kaç yıl oldu Devlette kaçak şirket skandalı!