Anasayfa
28 Mayıs 2022 ( 4840 izlenme )
Reklamlar

Behzat Uygur'dan Yalanmasıyla Meşhur şahsın Z kuşağı açıklamasına yanıt: "Sıkıntı Z kuşağı değil, sabah kuşağı"

YALANMASIYLA MEŞHUR ŞAHIS BUNLARI SÖYLEMİŞTİ ⬆  ⬆


Behzat Uygur'dan Yalanmasıyla Meşhur şahsın Z kuşağı açıklamasına yanıt

Tiyatrocu Behzat Uygur, Z kuşağının oy kullanmaması gerektiği yönündeki açıklamalarına karşılık, "Sıkıntı Z kuşağı değil, sabah kuşağı" yanıtını verdi.

Tiyatrocu Behzat Uygur, tayyip'i 'çok sevdiğini' sık sık dile getiren televizyon ünlüsünün, Z kuşağı olarak bilinen kitleyi hedef aldığı konuşmasının ardından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Yalanmasıyla tanınan şahsın, Z kuşağının oy kullanmaması gerektiğini ve siyasetle alakası olmadığını savunduğu açıklamasına, "Sıkıntı Z kuşağı değil, sabah kuşağı" yanıtını verdi.


NE OLMUŞTU?

Yalanmasıyla tanınan şahıs, Z kuşağının oy kullanmaması gerektiğini savunmuş, bunun 'çok üzücü ve ürkütücü' olduğunu ileri sürmüştü.

"Z kuşağı eski siyasetçileri ne kadar tanıyor?" başlığıyla yapılan bir sokak röportajını değerlendiren şahsın, açıklamaları şöyle olmuştu:

"Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin geçmişini bilmiyorsun. Bugün bu ülkede ne olduğunu bilmiyorsun, bu ülkenin nelerle mücadele ettiğini bilmiyorsun, idelolojik olarak olgunlaşmış düşüncen ve fikrin yok ama oy atıyorsun. Belirleyicisin. Çok üzücü ve ürkütücü değil mi bu? Ben rica ediyorum gerçekten, bu farkındalığı yoksa oy kullanmamaları lazım bence."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu seferde TRT'yi yerin dibine soktu Tarihi gerçekleri saptırarak Chp ve İsmet İnönü'yü aşağıladı Bakan Fakıbaba'dan 'Adayları beğenmedik' diyen partililere skandal sözler ; '' Çokta şeyimde değil '' 15 Temmuz'da 5 günlük asker iken 15 kez müebbet hapis alan gencin acılı annesi her şeyi anlattı