Ekrem İmamoğlu'ndan tayyip'e müthiş cevaplar: ''Almanya cumhurbaşkanı bile 1 uçak kullanırken sen 8 uçak kullanıyorsun"

1416 izlenme 29 Mayıs 2024
Reklamlar
Ekrem İmamoğlu'ndan tayyip'e müthiş cevaplar: Almanya cumhurbaşkanı bile 1 uçak kullanırken sen 8 uçak kullanıyorsun bu ülkede"

Gazeteci Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlayan İBB Başkanı İmamoğlu, tayyip'in sözlerine yanıt verdi.  
İmamoğlu şunları söyledi: "Cumhurbaşkanı mı bana kamu parasını korumayı öğretecek? Almanya Cumhurbaşkanı bile bir uçak kullanıyor sen sekiz uçak kullanıyorsun bu ülkede. Dünyayı geziyorum. Yapılan atıl yatırımlar o yapılar... Saray vs. şimdi bunlara girmek istemiyorum. 

Ne büyük israf. İsrafın daniskasını saatlerce anlatırım.  İstanbulumuzun en itibarlı spor organizasyonlarından birisini belki de birincisini kazandırmak adına attığımız adımı, bir günlüğüne ağırlıklı spor gazetecileri olmak üzere, imza anını yaşatmak ve onların daha iyi bunu anlatması için Roma'ya gittik, imzamızı attık geri döndük."  Sözlerine devam eden İmamoğlu, "Biz israfı engellemeseydik onların başlatıp bir tanesini bile yürütemedikleri 10 metronun 10'unu da yapamazdık. İsrafı engellediğimiz için yaptık. Yani israfın kitabını yazdılar" ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Peker'i Çıldırtan haber. Ekrem İmamoğlu'nun Seslendirdiği 10 Kasım videosu Vatandaşlardan Büyük Beğeni Topladı Akp'nin İBB adayıyla ilgili söyledikleri sosyal medyada büyük yankı yarattı. İzahı olmayan şeylerin mizahı olur.