Ekrem İmamoğlu'na katıldığı programa provokasyon yapması amacıyla gönderildiği tahmin edilen şahsın edepsizlikleri gündem oldu

4742 izlenme 25 Mart 2024
Reklamlar

Seyircilerden gelen soruları yanıtlayan İmamoğlu, kendisine Kavak’taki balık restoranına ilişkin soru sorarken o gün yanında bulunan korumasına keltoş diye bahseden provokatöre cevap verdi.

Seyircinin kullandığı ‘keltoş’ sözüne tepki gösteren İmamoğlu, şunları söyledi:

“SAYGISIZLIK YAPIYORSUN”

“Ama bak saygısızlık yapıyorsun. Keltoş meltoş, öyle bir tarif olmaz. Kabalık yapıyorsun sen. Burada olmayan insanlarla ilgili bir sürü ithamda ve iddiada bulundunuz. Seni kınıyorum bir insana ‘keltoş’ dediğin için. Seninle ilgili bir sürü insan hakkında yaptığın laflardan dolayı bir sürü kötü söz geçer, onlara da karşı dururum.”

“Öyle kabadayı laflar etme bana. Keltoş, meltoş… Birincisi, senin o söylediğin konuda benim hala suç duyurularım devam ediyor. Ben o konuda mağdurum. 25 senedir o balıkçının müşterisiyim. Ben gizli yemek yiyeceğim hem de yolun kenarındaki masada oturacağım. Fırtınalı, karda, marda… Bırak benimle ak Parti ağzıyla konuşmayı. İkincisi oturduğun yerden insanlara terörist diyorsun. O da ak Parti ağzı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li vekilin yaptığı tarihi konuşma büyük yankı yarattı. Erdoğan: 'Vatandaş Elektrik Parasını Ödeyemiyorsa Ülkeyi Bu Hale Mevcut Hükümet Getirmiştir' İran'da milletvekilleri ile Trafik polislerinin aldığı maaş arasında pek fark yok. peki neden ? Şarkıcı Orhan Gencebay, akp'nin İBB adayı için şarkı yazmış