Anasayfa
10 Haziran 2018 ( 1892 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'ın atadığı Danıştay üyesi Demirel: Muharrem İnce zihniyetindekilerin yaşattıklarını unutmadık

Danıştay Üyesi Aysel Demirel, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Muharrem İnce zihniyetindekilerin yaşattıklarını unutmadık, unutmayacağız" dedi.

Danıştay Üyesi Aysel Demirel, Twitter hesabından, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye yönelik bir paylaşımda bulundu. Demirel, "Muharrem İnce zihniyetindekilerin yaşattıklarını unutmadık, unutmayacağız" dedi.

Tayyip Erdoğan tarafından 2014'te Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyeliğine atanan, ardından Danıştay üyesi olan Aysel Demirel, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi hedef aldı.

​İnce'nin türbanla ilgili açıklamalarını eleştiren Demirel, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Evet çok şükür başörtüsü mesele olmaktan çıkmıştır bugün gizlemeye çalıştığınız gerçek niyet ve çabalarınıza rağmen. Muharrem İnce zihniyetindekilerin yaşattıklarını unutmadık unutmayacağız" ifadesini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir vatandaşın Caddeyi Süslemek için ektiği Ayçiçeklerini vahşice söktürdü Halk Arenasının, 15 Haziran’daki programına yasak getirildi Lale devri değil akp devri. Gençlik kollarının düzenlediği etkinlik görüntüleri tepki çekince sildiler Fırıncılar derneği, İBB'yi Valiliğe şikayet etti: Ücretsiz ekmek dağıtmasınlar.