Hasta Çocukları İçin Kampanyalar Yapıp, Toplanan Paralarla Oto Galerisi Açtılar

299 izlenme 11 Aralık 2022
Reklamlar
Hasta Çocukları İçin Kampanyalar Yapıp, Toplanan Paralarla Oto Galerisi Açtılar 

4 yaşındaki SMA hastası oğlu için toplanan 26 milyon lirayla lüks hayat kurdu, oto galeri açtı. Çocuk tedavi edilemedi ve hayatını kaybetti. Çocuğunun yaşam fişini çekmekle de suçlanan Didem Gülmez canlı yayında her şeyi itiraf etti, polis tarafından gözaltına alındı.

SMA'lı oğlu için toplanan bağış paralarını harcadığını Star TV'de canlı yayınlanan Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programında itiraf eden anne gözaltına alındı.
4 yaşındaki Mustafa Yağız Gülmez SMA hastasıydı. İddiaya göre tedavisi için Antalya'da izinsiz yardım kampanyası başlatıldı.
Bu süreçte baba Gökhan Gülmez dolandırıcılıktan cezaevine girdi. 38 yaşındaki anne Didem Gülmez'in oğlu için açtığı hesapta 167 bin dolar (3 milyon 100 bin lira) para birikti.
Ancak Mustafa Yağız Gülmez 21 Haziran 2022'de vefat etti. Yağız'ın ölümü sonrası ortaya vahim iddialar atıldı.
Star TV'de yayınlanan Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programına başvuran Ayten Keser isimli kadın, Didem Gülmez'in kocasıyla yasak aşk yaşadığını ve bağış paralarıyla sefa sürdüklerini söyledi.
İddiaya göre Didem Güler, hesapta toplanan bağış paralarını oğlu için değil lüks araçlar satın alıp oto galerisi ve oto yıkama servisi açmak için kullandı.
Bu iddialardan daha korkunç olanı da Didem Gülmez'in 4 yaşındaki SMA hastası çocuğu hayata bağlayan fişi çekme teşebbüsüydü.
Gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlayınca suçlanan cani anne stüdyoda her şeyi itiraf etti.
STÜDYODA GÖZALTINA ALINDI
Canlı yayında her şeyi itiraf eden Didem Gülmez, polis tarafından böyle gözaltına alındı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Caminin Kubbesinde Tamirat Yapan Vatandaş, saat 09:05 K. Kılıçdaroğlu'nun yıllar önce sorduğu ve hala cevapları verilmeyen 15 Temmuz'a dair kritik sorular İyi Partili vekilden Skandal Sözler: "Biz Müslüman olmayan Türk'e, Türk ve insan demiyoruz" Türkiye'nin Adalette Getirildiği Acı Noktayı Gösteren Kısa Görüntü.