İsmail Küçükkaya'ya konuşan İBB sözcüsünün o resmi savunmak için söyledikleri büyük tepki çekti.

1105 izlenme 07 Mayıs 2022
Reklamlar
İsmail Küçükkaya'ya konuşan İBB sözcüsünün o resmi savunmak için söyledikleri büyük tepki çekti.

İBB Sözcüsü  İsmail Küçükkaya’ya konuştu ve şunları söyledi:    “Biz o tartışmaları önemsemiyoruz. Medyanın kendi içerisindeki tartışmalar olarak değerlendiriyoruz. Bu eleştiriler 200-300 kişinin kendi arasındaki yorumları, eleştirileridir. Biz bunu çok da önemsemiyoruz doğrusu. Biz Twitter’a bakmıyoruz. 

Fotoğrafı ben istedim en son aşamada. Yazılar yazılıyordu, paylaşımlar yapılıyordu, ben biraz gazeteciler üzerinde yürüdüm. Bu bizim ilk seyahatimiz değil. Bundan sonra da yapacağız. Ardahan’da bir gezi var. Aslında bu geziye Hande Fırat’ı da davet etmiştim. Eşi ile ilgi olarak bazı tartışmalar olduğu için gelemedi. Başkalarını da davet ettik, birinin tatili birinin başka bir şeyi vardı. Ben bu tartışmaları çok önemsemiyorum. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Halkın mallarını Türgev'e peşkeş çekmesi sorulunca pişkin cevaplar vererek yargılanmasının engellenmesinden haberi olmadığını iddia etti. Adana'da çay fırlattığı kişiler birbirine girdi Özel bir bankanın 10 Kasım için paylaştığı video sosyal medyada büyük yankı yarattı. İstedikleri Şarkıyı Bilmediği için Müzisyeni Canice Katleden 3 kişi Bürokrat Çıktı. Öldürülen Onur Şener'in arkadaşı yaşananları anlattı