Kılıçdaroğlu 1. tur sonrası çekilecekken çekilmemesi için 'İzin vermiyorum' diye baskı yapan şahsa ait görüntüler sosyal medyada olay yarattı.

2413 izlenme 07 Kasım 2023
Reklamlar
K. Kılıçdaroğlu 1. tur sonrası çekilecekken çekilmemesi için baskı yapan şahıs deşifre oldu

Haftasonu gerçekleştirilen CHP 38. Olağan Kurultayı’nın ilk turu sonucunda Genel Başkan Adaylarından Özgür Özel’in 682 oy, Kemal Kılıçdaroğlu’nun 664 oy alması sonrasında seçimin ikinci tura kaldığı açıklandı. 
İkinci tura kaldıktan sonra Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylıktan çekilmeyi istediğini bildirdiği, çekilme iradesini kurmaylarına açıkladığı ancak orada bulunan bir şahsın karşı çıktığı görülüyor: ''İzin vermiyorum''
CHP’de hiç bir görevi olmayan gazeteci İmambakır Üküş, Kılıçdaroğlu'na hayır hayır olamaz, çekilmiyoruz yarışacağız izin vermiyorum diye açık açık baskı yapıyor.

Videonun son bölümünde bu konu sorulan Özgür Özel, ''Kurultay geride kaldı' diyerek cevap veriyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ASGARİ ÜCRET SORUNU Peker'den Suriye paylaşımları: İktidardaki bazı aileler daha zengin olsun diye mi biz bu bedelleri ödedik? Yaşar Kemal: ''Bir ülkede yoksulluk varsa, onu yazmayan yazar değil insan bile olamaz." Bu kadarına Pes! Yılın Doktoru Ödülü Verdiği Şahıs 1 yıldır Hasta Bakmamış