All News
19 Haziran 2019 ( 333 izlenme )
Reklamlar

Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi adayını çekecek misiniz sorusuna cevap verdi

İstanbul'da gazetecilerle buluşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, seçim gündemine ilişkin açıklamada bulundu.

Sorucevap şeklinde yapılan toplantıda gazetecilerin kendisine yönelttiği soruları yanıtlayan Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Gökçınar'ın adaylıktan çekileceği yönündeki iddialara ilişkin "Adayımızı neden çekelim. Hadi çektik diyelim, seçmenin kime oy vereceğini kim bilebilir. Seçmen bizden adayımızı çekmemizi isteyenlerin aksine bir yaklaşım da gösterebilir. Bu tür şeyleri doğru bulmuyoruz" ifadesini kullandı.

Karamollaoğlu, AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın dün Milli gazeteyi ziyaret ettiği sırada Saadet Partisi'nden özür dilemesini de değerlendirdi. "Sayın Yıldırım'ın ziyaretini, üslubunu takdirle karşılıyorum" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akp genel başkanı, İran C. Başkanı için 1 günlük yas ilan etti Sedat Peker Açıklamalarına Devam Ediyor Peker, Karanlık İsimlerle İlgili iddialarını sürdürüyor. Donarak şehit olan askerin babası o skandalı doğruladı