Anasayfa
25 Haziran 2022 ( 1241 izlenme )
Reklamlar

Peker, Karanlık İsimlerle İlgili iddialarını sürdürüyor.

GEÇTİĞİMİZ YILA AİT KONUŞMALARINDAN BİRİ ⬆ ⬆

Sedat Peker Danışmanı aracılığıyla mesajlar paylaşmaya devam ediyor.

Sedat Peker, Mehmet Ağar'ın Mübariz Mansimov'un açıklamalarına yanıt vermesinin ardından başladığı sosyal medya paylaşımlarını sürdürüyor. Danışmanı Emre Olur'un hesabından yapılan açıklamalarda Kayseri'de öldürülen Orhan Adıbelli'nin azmettiricisinin Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar'ın ortağı olduğunu ifade etti.

Peker'in sosyal medya paylaşımlarına son vermesinin ardından uzun süre sonra dün Emre Olur'un hesabından atılan mesajlara bugün yenileri eklendi. Bugünkü mesajlar:

140 yaşından genç kardeşlerim, Hz. ALİ Efendimizin “Öl söz verme. Ancak bir söz verdiysen de, gerekirse öl fakat sözünü yerine getir.” öğretisi ile büyümüş bir insanım. Bu yüzden söz benim için namustur. Ben size verdiğim sözü mutlaka yerine getireceğim. Namusu maaşı

2kadar olan gazetecilere rağmen getireceğim. Sizin tarafınızdan daha çok saygı görmeyeyim diye bu olaylara sessiz kalan muhalif gazetecilere ve muhalefete rağmen getireceğim. Oda tv orhan adıbelli’nin  ölümü ile ilgili görülen mahkemedeki  gelişmelerle ilgili bir haber yaptı.

3Benim açıkladığım bilgiler,oda tv nin haberi, Timur Soykan ve Seher Yaşayacak isimli gazetecilerin yayınladığı belgeler zaten tüm anlatımlarımı doğruluyor. Sadece gelecek bir savcının HTS ve baz istasyonu kayıtlarını istemesine kalıyor. Ölen orhan adıbelli Hollanda

4 merkezli gerçek bir baron.( süslü sülünün çakma baronlarından değil ) Ölüm emrini veren murat boyracı gerçek bir baron ve resmî olarakta tolga ağar’ın iş ortağı. Uyuşturucu parasının tahsilat toplantısını yapan memet ağar ve bu konu ne yandaş medyada ne de

5muhalif televizyonlar da haber değil. İran’lı uluslararası dolandırıcılık ve kara para trafiğinin en önemli isimlerinden İran’lı ahmet nazari Avrupa’da aranırken Türkiye’ye geliyor. memet ağar onu Türk vatandaşlığına geçiriyor taşıma ruhsatlı silah verdirtiyor.

6Bu büyük skandal da ne yandaş medyada ne muhalif basında manşetten haber değil.(silahın markasını da söyleyeyim: GLOCK19) Gerekirse dumanla işaretleşecem ancak sözümü yerine getirecem. Çünkü ben de SÖZ NAMUS… Cinayet konusuna geri dönelim kardeşlerim güç insanı

7şımartır. tolga ağar’la beni tanıştıran mustafa karlıdağ isminde eski bir tanıdığım. Bu arkadaşın oğlunun sünnet düğününde de bulunmuştum. Ben,tolga ağar, mustafa karlıdağ çok oturup sohbet ettik. mustafa karlıdağ normal galerici bir insan.

8murat boyracı’nın galiba Zorlu’da evi vardı. mustafa karlıdağ ile beraber orda buluşuyorlardı. orhan adıbelli’yi öldürtmek için 23 tane mafya grubu ile mustafa karlıdağ ayrı ayrı görüştü. Galerici kiralalık katil ararsa cinayette böyle patlar. Güç zehirlenmesi

9işte budur kardeşlerim. Namuslu bir savcı elbet bir gün gelecek. mustafa karlıdağ’ın, murat boyracı’nın HTS kayıtlarını, Baz istasyonu kayıtlarını elbet isteyecek. Cinayet çözüldüğünde ne olacak biliyor musunuz? Hem namusu maaşı kadar olan gazeteciler hem de sözde muhalif

10 basın bu cinayeti kendileri ortaya çıkarmış gibi bu savaşı kendileri kazanmış gibi benim adımı anmadan haberler yapacaklar. Şu an yaptıkları gibi dikkat edin, benim ortaya çıkardığım hiç bir olayda benim adımı geçirmeden haber yapıyorlar.(namuslu olanlar baş taçı)

11Neymiş ben toplumda kahraman olmamalıymışım. Bana kızlarımın kahramanı olma şerefi yeter fazlasında gözüm yok. Gerekirse dumanla haberleşmeye YENİLECEKSİNİZ, GÖRECEKSİNİZ!!! Unutmadan kardeşlerim yarın benim DOĞUM GÜNÜM.

YİNE BUGÜN SAAT 12:00 SULARINDA ATTTIĞI DİĞER MESAJLAR


Orhan Adıbelli’nin ölüm emrini Murat Boyracı verdi. Murat Boyracı Tolga Ağar’ın ortağıydı ve gazeteci Seher Yaşayacak bu ortaklığın resmî belgesini yayınladı.

Ahmet Nazari, Avrupa’da aranırken yasa dışı şekilde Türk vatandaşlığına geçirildi. İran vatandaşlığını ve Türk vatandaşlığı kimliklerini yayınladım. Orhan Adıbelli’nin oğlu da babasının oğluysa her şeyi anlatır.

Nazari Avrupa’da aranırken İstanbul Çavuşbaşı’ndaki plazasında rahatça suç işlemeye devam ediyordu. Gazeteci Seher Yaşayacak bu evrakları da yayınladı. Bir de silah ruhsatı almaları için İzmir valiliğiyle görüştüler. Valilik 'bu işte sorun yaşarız' diye çekindi. Bu kez Ahmed Nazari’ye Eskişehir’den silah taşıma ruhsatı çıkartıldı. Bu konuda da hizmet edenlere de 100 bin dolar da hediye verildi.

Murat Boyracı’nın ve Tolga Ağar’ın ortağı olan firari Ahmed Nazari çakarlı arabalarla gezerken, bir de ehliyet almak istedi. Murat Boyracı onun yerine ehliyet sınavına girsin diye Diyarbakırlı bir tanıdığını yolladı. Ancak çok basit bir sebepten iş patlayınca, Küçükçekmece Adliyesinde hem Ahmed Nazari'ye hem de yerine sınava giren arkadaşa dava açıldı. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şahan Gökbakar ''Akp olmasa akademisyen olamazdım'' diye itiraf eden şahısla dalga geçti. TV5 Sunucusunun tayyip'in Kur'an hocasına sorduğu çarpıcı sorular yandaşları çok rahatsız etti. Arınç, partisi ve tayyip'i yerden yere vurdu Ekrem İmamoğlu'na saldırmak için fırsat kolluyorlar. Vatandaşlar bu sözlere tepki yağdırdı