Tanju Özcan bu görüntüyü paylaşarak, CHP'li bazı yöneticilere sordu: "Bu videodan sonra aldınız mı mutluluktan payınızı?''

12714 izlenme 04 Haziran 2023
Reklamlar

Kılıçdaroğlu'nu gaza getirdiği söylenen isimlerden birinin⬆ konuşması


Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçimlerde Kemal Kılıçdaroğlu'nun kaybetmesinin ardından Tuncay Özkan, Bülent Tezcan, Fethi Açıkel ve Erdoğan Toprak'a tepki gösterdi.

24 Haziran 2018 seçimlerinden önce, o dönemin CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan ve Koordinatör Başdanışman Erdoğan Toprak'ın aralarında bulunduğu kişilerin videosunu paylaşan Tanju Özcan, 28 Mayıs seçimleriyle ilgili tepki gösterdi. Videoda ‘Artık tamam millet için geliyoruz hey hey’ diye şarkı söyleyen isimleri paylaşan Özcan, şu ifadeleri kullandı:

"Bu videodan sonra aldınız mı mutluluktan payınızı? Benim içim acıyor… Sayın Genel Başkan’ı kişisel menfaatleriniz için zorla aday yaptınız. Milyonları ağlattınız. Ülkenin geleceğini riske attınız.. Hala da koltukta kalmaktan başka bir derdiniz olduğuna inanmıyorum"

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sözde tasarruf. 2260 adet yeni araç alıyorlar. Genel başkanlık seçimine saatler kala Kılıçdaroğlu'nun linç girişimine uğradığı görüntüleri paylaşarak ajitasyona başladılar. Tayyip, isim vermeden Ekrem İmamoğlu'nu hedef aldı. Diyarbakırlı işadamı yeni paylaştığı videoda deniz feneri ve 17-25 aralık gibi konuların avukatlığını yapan şahıs hakkında da konuştu.