Adnan Oktar'ın yakalanma anları

1721 izlenme12 Temmuz 2018
Reklamlar
Kedicikleriyle yaptığı televizyon programlarıyla tanınan Adnan Hoca lakaplı Adnan Oktar ve grubuna yönelik İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, Adnan Oktar, Oktar Babuna ve “Başkedicik” Didem Ürer’in de arasında bulunduğu 172 kişi gözaltına alındı. Operasyonu son anda öğrenen Adnan Oktar kaçmaya çalıştı, ancak bir süre sonra polisler tarafından kıskıvrak yakalandı.

Adnan Oktar'a yol ortasında yapılan operasyon kameraya yansıdı. Oktar, Kandilli'deki evine geldiğinde kapıdaki polisleri gördü. Adnan Oktar, kaçarak Sarıyer'e doğru ilerledi. Oktar'ın peşine takılan polis ekipleri, Maslak'ta operasyon yaptı. Adnan Oktar'ın aracının önü polisler tarafından kesildi. Araçtan indirilen Oktar ve yanındaki kadın gözaltına alındı. Kelepçelenen Adnan Oktar ve yanındaki kadın polis aracına bindirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yandaşın iddiası: İstanbul seçimleri yenilenebilir Muharrem İnce'nin canlı yayında okuduğu şiir sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor İstanbul belediye başkanlığı anketinde kim önde ? Metroda da birinci önceliğimiz en fazla oy aldığımız yerler olacak

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yılmaz Özdil: '' Senin girenden haberin yok çıkandan nasıl olsun ? ''