Adnan Oktar'ın yakalanma anları

1689 izlenme12 Temmuz 2018
Reklamlar
Kedicikleriyle yaptığı televizyon programlarıyla tanınan Adnan Hoca lakaplı Adnan Oktar ve grubuna yönelik İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, Adnan Oktar, Oktar Babuna ve “Başkedicik” Didem Ürer’in de arasında bulunduğu 172 kişi gözaltına alındı. Operasyonu son anda öğrenen Adnan Oktar kaçmaya çalıştı, ancak bir süre sonra polisler tarafından kıskıvrak yakalandı.

Adnan Oktar'a yol ortasında yapılan operasyon kameraya yansıdı. Oktar, Kandilli'deki evine geldiğinde kapıdaki polisleri gördü. Adnan Oktar, kaçarak Sarıyer'e doğru ilerledi. Oktar'ın peşine takılan polis ekipleri, Maslak'ta operasyon yaptı. Adnan Oktar'ın aracının önü polisler tarafından kesildi. Araçtan indirilen Oktar ve yanındaki kadın gözaltına alındı. Kelepçelenen Adnan Oktar ve yanındaki kadın polis aracına bindirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sarayda düzenlenen sahurda bir üniversite öğrencisi bakın Erdoğan'a nasıl yüklendi .. Plakası açık, bu adamı bulun: Kadına şiddete tepki yağıyor! Eski Malezya başbakanına ait konutlarda 28 milyon dolar bulundu Helallik isteyen akepe'li genel müdüre personelin toplu cevabı: Haram Olsun

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kılıçdaroğlu, Tank palet fabrikasının peşkeş çekilmesine sert çıktı