Adnan Oktar'ın yakalanma anları

1710 izlenme12 Temmuz 2018
Reklamlar
Kedicikleriyle yaptığı televizyon programlarıyla tanınan Adnan Hoca lakaplı Adnan Oktar ve grubuna yönelik İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, Adnan Oktar, Oktar Babuna ve “Başkedicik” Didem Ürer’in de arasında bulunduğu 172 kişi gözaltına alındı. Operasyonu son anda öğrenen Adnan Oktar kaçmaya çalıştı, ancak bir süre sonra polisler tarafından kıskıvrak yakalandı.

Adnan Oktar'a yol ortasında yapılan operasyon kameraya yansıdı. Oktar, Kandilli'deki evine geldiğinde kapıdaki polisleri gördü. Adnan Oktar, kaçarak Sarıyer'e doğru ilerledi. Oktar'ın peşine takılan polis ekipleri, Maslak'ta operasyon yaptı. Adnan Oktar'ın aracının önü polisler tarafından kesildi. Araçtan indirilen Oktar ve yanındaki kadın gözaltına alındı. Kelepçelenen Adnan Oktar ve yanındaki kadın polis aracına bindirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Osmanlı fedaisi olduğunu iddia eden şahıstan tuhaf hareketler Erzincan'da müftülüğü basan görevlinin ateş açması sonucu İmam ve vaiz öldü Kızlarının alıkonulduğunu iddia eden babanın şikayeti üzerine mahkemeden jet karar geldi Ses kaydı gönderdi: "Cezaevinde kalmak yerine Uruguay'da işlerime devam edip borçları ödeyeceğim"

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bahçeli’den Özgür Özel’e: Siyasette itibarı sıfırlanmış insan