Anasayfa
09 Ekim 2018 ( 3704 izlenme )
Reklamlar

Bahçeli Akşener'i yine tehdit etti: "Ya dilini koparır, ya elini kırarız"

Bahçeli'den Akşener'e: "Ya dilini koparır, ya elini kırarız"


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında İP başkanı Meral Akşener'in sözlerine cevap verdi.


-MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında İP başkanı Meral Akşener'in sözlerine cevap verdi."O DİLİ KOPARIRIZ""Don Kişot, yel değirmenlerine kılıç çekerek saldırırdı.


Siyasi Don Kişotların da ilkeleri, çizgileri yoktur. İP Genel Başkanı'nın söylemleri zincirleme olaylara neden olmuştur. Bu şahıs MHP'ye nifak tohumları fırlatmış, zehir kusmuştur. İYİ Parti Genel Başkanı'nın kulağına kim fısıldadıysa ilkel bir şekilde partimize ve dava arkadaşlığımıza saldırmıştır. Küçük ortak dedi, lastik adam dedi, paspas dedi.

Yalanına yalan ekledi, bu iftiraları ayaklarımızın altında çiğniyor, muhatabına iade ediyoruz. Sosyal medyadan cevap verince Türkiye'nin konuştuğu olaylar vuku bulmuştur.

Adres vererek cevap verecek kadar çıldırmıştır. Davet verince icabet decen çıkacaktır, çıkmıştır da. Gidenler gayet normal protesto yaptılar.

İl teşkilatımızdan habersiz bunu yaptıkları için görevden aldık. Ankara'dan adres verip Üsküdar'da olması, 2 kişiyiz diyip 3'üncü kişinin de videoya alması dikkatten kaçmamıştır. Evde kimler konuşlanmıştır. Üsküdar'da tuzak kurulmuştur.

Hiçbir Türk kadınının kabul edemeyeceği bir uslupla cevap vermiştir. Erkekseniz gelin ulan diyebilir mi? Bu nasıl bir şuursuzluktur.

Siyasi erime yaşıyorlar. Elle gelen düğün bayram diyoruz, gelecekleri varsa görecekleri olduğunu hatırlatıyoruz. MHP şehit ocağıdır. Yancı ve paspas değildir.

MHP, Tükiye'nin kıvancı, son kalesidir. Lastik adamlarla işi olmaz. Aksini söyleyen edepsizdir, şahsiyetsizdir. Kim dil uzatırsa, el uzatırsa, ya dilini koparır, ya elini kırarız.

MHP, toplaşılan tarla değildir. Türk Milleti'nin şeref sembolüdür."Kaynak: Bahçeli'den Akşener'e: "Ya dilini koparır, ya elini kırarız"

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akepe'li vatandaşın komik iddiası: Süleymancılar tarikatının 400 metrelik gizli tüneli ortaya çıktı Erdoğan'ı övmek istedi alay konusu oldu Abdüllatif Şener, Erdoğan'ın 'anketlere güvenmiyorum' sözlerini değerlendirdi.